پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجویی          23 شهریور 1390 - 14 September 2011ابلاغ  پرسش‌نامه يكپارچه دانشجويان جديدالورود


پرسش‌نامه یکسان و یکپارچه دانشجویان جدیدالورود به منظور اطلاع از توانمندیها و استعدادهای دانشجویان جدیدالورود به دانشگاههای تحت پوشش و نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ابلاغ شد.
به گزارش فارس این پرسشنامه به منظور اطلاع از وضعیت شخصی و خانوادگی، شناسایی توانمندی‌ها و استعدادهای دانشجویان جدیدالورود و باهدف بهره‌مندی از توانایی‌های آنان و برنامه‌‌ریزی دینی، هنری، فرهنگی، اجتماعی متناسب با علایق دانشجویان طراحی شده است.

پیش از این دانشجویان جدیدالورود در اضطراب و تلاطم روزهای ابتدای ورود به دانشگاه و ثبت‌نام به ناگاه خود را در برابر چندین پرسشنامه یک برگی و چند برگی می‌‌دیدند که توسط ادارات مختلف دانشگاه، تشکل‌های دانشجویی و.... در اختیار آنان قرار می‌گرفت. و به اصرار از ایشان می‌خواستند تا به همه آنها پاسخ‌‌های دقیق، کامل و از  سر حوصله دهند. و این‌امر دانشجوی پرنشاط را از این تعدد پرسشنامه‌ها و انبوهی پرسش‌های غالباً تکراری خسته و ملول می‌کرد.

ستاد مرکزی استقبال از دانشجویان جدیدالورود با توجه به پرسش‌هایی که در پرسش‌نامه‌های متعدد دانشگاه‌ها وجود داشت با حذف مشترکات این پرسشنامه‌های متعدد و تجمیع آن در یک پرسشنامه، همچنین با عنایت به ثبت اطلاعات ضروری دانشجویان پرسشنامه واحد و تجمیع شده‌ای را طراحی و به دانشگاه‌های تحت پوشش و نظارت وزارت علوم ابلاغ کرد. ویژگی این پرسشنامه علاوه بر موارد بر شمرده شده، قابلیت تبدیل به بانک اطلاعاتی متشکل از مشخصات، مهارت‌ها، توانمندی‌ها و نیازهای دانشجویان جدیدالورود است.

محورهای پرسش‌های این پرسشنامه شامل مشخصات عمومی، تحصیلی، ایثارگری، افراد خانواده، توانمندی‌ها و مهارت‌های قرآنی و مذهبی، ورزشی، رایانه‌ای، زبان‌آموزی، هنری و ادبی، و مهارت‌های اجتماعی و زندگی است.

براساس توصیه‌نامه ستاد مرکزی استقبال از دانشجویان جدیدالورود، ستادهای استقبال در دانشگاه‌ها موظف شده‌اند از یک پرسش‌نامه واحد برای ثبت اطلاعات دانشجویان استفاده کنند و این پرسش‌نامه جایگزین تمامی پرسش‌نامه‌های تشکل‌های دانشجویی، ادارات فرهنگی، حراست و ... خواهد شد.


تگ ها پرسش‌نامه دانشجو

پر بازدیدترین اخبار دانشجویی

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت