پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجویی          01 بهمن 1390 - 21 January 2012

لیزینگ کالا و لپ تاپ دانشجویان

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با اشاره به آخرین وضعیت لیزینگ کالا و لپ تاپ به دانشجویان، گفت: لیزینگ لپ تاپ قطعی شده و به همراه یک بسته شامل ملزومات مورد نیاز دانشجویان از ترم آینده تحصیلی در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، پیش از این اعلام شده بود که طرح لیزینگ کالا به علت عدم رضایت از کیفیت و قیمت آن در صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم متوقف شده است و حوزه مدیریتی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در این باره دغدغه هایی داشت که تامین نمی شد.

کیوان مرادیان در گفتگوی خود با خبرنگار مهر، با اشاره به آخرین وضعیت لیزینگ کالا و لپ تاپ برای دانشگاهها، اظهار داشت: لیزینگ لپ تاپ تقریباً قطعی شده اما به تازگی بسته ای شامل تمام امکانات مورد نیاز دانشجویان آماده شده که موجب تاخیر در ارائه این کالا شده است. به منظور آماده سازی این بسته ها، یک سری شرکتهای بزرگ برای همکاری دعوت شده اند.

وی درباره ملزوماتی که در قالب این بسته در اختیار دانشجویان قرار داده می شود، گفت: کاغذ، کیف، میزتحریر، میز نقشه کشی و تمام مجموعه هایی که هنگام تحصیل مورد نیاز دانشجویان خواهد بود در این بسته فراهم آمده است.

به گفته رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، آماده سازی شرایط لیزینگ به عنوان یکی از وظایف جدی این صندوق تا پایان آذرماه، انجام شده است.

مرادیان به زمان ارائه این خدمات به دانشجویان اشاره کرد و افزود: در صورتیکه در خصوص قیمت و کیفیت با این شرکتها به توافق برسیم از ترم آینده امور اجرایی این بسته ها آغاز و در اختیار دانشجویان قرار داده می شود.

این مقام مسئول در وزارت علوم با یادآوری اینکه بخشی از این تسهیلات در قالب ارائه وام و کمک صندوق رفاه به دانشجویان ارائه می شود، اظهار داشت: صندوق رفاه وامی برابر با 70 درصد قیمت اجناس به دانشجویان پرداخت می کند و سطح قیمتها در کمترین حالت ممکن برای دریافت اجناس از جمله لپ تاپ 20 درصد زیر قیمت بازار خواهد بود. حتی قیمت لوازم التحریر تا 50 درصد نوسان قیمت دارد.

تگ ها لیزینگ کالا لپ تاپ دانشجویان

پر بازدیدترین اخبار دانشجویی

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت