پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجویی          20 اردیبهشت 1391 - 09 May 2012تدوین راهکارهای جدید درباره امور رفاهی دانشجویی

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر:رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری از تدوین سیاست های جدید این سازمان درمورد تسهیلات رفاهی دانشجویی خبر داد و گفت: تا یک ماه آینده سیاست های کلی این سازمان در زمینه غذا، خوابگاه، گستردگی وام دانشجویی و وام تغذیه ابلاغ می شود.

دکتر محمود ملاباشی امروز در حاشیه نشست معاونان دانشجویی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور در جمع خبرنگاران از مهمترین مسائل دانشگاهها را خوابگاه و غذا دانست و افزود: بعد از این دو حوزه وام دانشجویی به ویژه وام شهریه از مهمترین مسائل دانشگاهها به شمار می آید که از مهرماه گذشته اقداماتی در این زمینه صورت گرفته است.
رئیس سازمان امور دانشجویان این اقدامات را در زمینه های ایجاد تنوع در غذای دانشجویی، حفظ کیفیت غذای دانشجویی و برون سپاری و تحول در مدیریت خوابگاهها اعلام کرد و گفت: علاوه بر این اقداماتی در جهت ایجاد خوابگاههای جدید انجام شد و امسال نیز سیاست های جدیدی در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به جزئیات این سیاست ها خاطر نشان کرد: این سیاست ها در زمینه های مسائل دانشجویی پس از جمع بندی تا یک ماه آینده اعلام می شود.

ملاباشی این سیاست ها را در زمینه هایی چون غذا  و خوابگاه دانشجویی، گستردگی وام دانشجویی ، وام تغذیه و مشارکت بخش خصوصی در امر خوابگاه سازی اعلام کرد.

ارزشیابی مدارک در 10 روز

رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری در پاسخ به خبرنگار مهر در خصوص نحوه ارزشیابی مدارک تحصیلی دانشجویان خاطر نشان کرد: با برنامه ریزی هایی که در این زمینه انجام شد امر ارزشیابی مدارک دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج به صورت اینترنتی انجام می شود.

وی در این زمینه توضیح داد: دانشجویان پس از ثبت نام در سایت مربوط و ارسال اسکن مدارک مورد نیاز تقاضای خود را مبنی بر ارزشیابی مدارک تحصیلی خود اعلام می کنند.

ملاباشی همچنین خاطر نشان کرد: وزارت علوم با بررسی این مدارک طی 10 روز جواب درخواست کنندگان را اعلام خواهد کرد.

جزئیات مرخصی زایمان دانشجویان

وی همچنین با اشاره به جزئیات مرخصی زایمان دانشجویان یادآور شد: این دسته از دانشجویان می توانند سه ماه قبل از وضع حمل تقاضای مرخصی کنند.

ملاباشی اضافه کرد: به طور کلی این دسته از دانشجویان می توانند به مدت 2 سال تحصیلی از مرخصی زایمان استفاده کنند و دانشگاهها نیز موظف به دادن این مرخصی به دانشجویان هستند.تگ ها امور رفاهی دانشجویی دانشجو رفاه دانشجو

پر بازدیدترین اخبار دانشجویی

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت