پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجویی          26 اردیبهشت 1391 - 15 May 2012
بودجه 40میلیاردی برای طرح‌های فرهنگی و برگزاری سفرهای دانشجویی توسط جهاد دانشگاهی

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس: معاون فرهنگی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: با توجه به تجربه جهاد دانشگاهی در برگزاری طرح پرگوهر با آنها هماهنگ شده است که تمامی سفرهای دانشجویی در اختیار آنها قرار گرفته و متولی آن باشند.


غلامرضا خواجه‌سروی معاون فرهنگی اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بر لزوم اشاعه فرهنگ جهادی در دانشگاه‌ها تاکید کرد و گفت: معاونت فرهنگی به دنبال تقویت خودباوری در بین دانشجویان و اساتید است و این کار را در سه محور اجرایی می‌کند.

خواجه‌سروی این سه محور را شامل باز تولید تمدن اصیل و غنی ایرانی اسلامی در دانشگاه‌ها، تقدیر از مفاخر بزرگ، ساخت مجسمه و حضور بیشتر اینان در کتب درسی و همچنین آشنا کردن دانشجویان و اساتید با پیشرفت‌هایی که جمهوری اسلامی داشته است برشمرد.

وی اضافه کرد: مشاهده دستاوردهای ایران با سفرهای درون کشوری به پروژه‌ها و دستاوردهای علمی صنعتی ازقبیل سدها و ... انجام می‌شود.

معاون فرهنگی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به بودجه مورد نیاز این فعالیت‌ها تصریح کرد: ما پیشنهاد یک بودجه حمایتی 50میلیاردی را برای تقویت این بخش داده‌ایم؛ این به معناست که امسال در صورت تصویب 40میلیارد بودجه اختصاصا برای این امر داریم.

خواجه سروی در پایان گفت: با توجه به تجربه جهاد دانشگاهی در برگزاری طرح پرگوهر با آنها هماهنگ شده است که تمامی سفرهای دانشجویی در اختیار آنها قرار گرفته و متولی آن باشند.

تگ ها طرح‌های فرهنگی سفر دانشجویی جهاد دانشگاهی

پر بازدیدترین اخبار دانشجویی

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت