پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 97 نتایج ارشد 97 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 97 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجویی          03 اردیبهشت 1393 - 23 April 2014


 دانشگاه ایلام هیچ دانشجویی را به نمایشگاه کتاب اعزام نمی کند

 مدیر امور فرهنگی دانشگاه ایلام گفت: هیچ دانشجویی از سوی این مرکز آموزش عالی به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اعزام نخواهد شد.

محمد ایدی در ایلام، بیان داشت: دانشگاه ایلام تا سال 1390 با اعزام دانشجو به تهران، در راستای خرید محصولات فرهنگی از نمایشگاه بین المللی کتاب اهتمام می ورزید.
 

وی ادامه داد: روند اعزام دانشجو در سال های پیشین بدین قرار بود که فراخوان اعزام به نمایشگاه کتاب از طریق تبلیغات به دانشجویان ابلاغ می شد، علاقه مندان ثبت نام می کردند و در قالب کاروانی، دانشجویان با مدیریت دانشگاه ایلام به نمایشگاه می رفتند.


مدیر فرهنگی دانشگاه ایلام به خدمات این مرکز آموزش عالی به دانشجویان اشاره کرد و اذعان داشت: این دانشگاه هزینه های جاری اعم از ایاب و ذهاب، تغذیه و اسکان دانشجویان را در راستای فراهم نمودن شرایط مناسب برای علاقه مندان محصولات فرهنگی، تقبل می کرد.
 

ایدی بیان کرد: متاسفانه برخی از دانشجویان از فرصت پیش آمده سوء استفاده می کردند و به جای حضور در نمایشگاه، به اماکنی مانند بازار، پارک و غیره می رفتند.
 

وی با بیان این که سرپیچی و تخطی تعدادی دانشجو، دال بر غفلت مسئولین به علاقه و مطالبه سایر دانشجویان نخواهد شد، گفت: در رویکرد جدید این مرکز آموزش عالی از دانشجویان فرهیخته ای که در طلب خرید کتاب هستند به گونه ای متفاوت حمایت می شود.
 

مدیر فرهنگی دانشگاه ایلام در ادامه تایید کرد: هر یک از دانشجویان دانشگاه ایلام که قصد حضور در نمایشگاه کتاب را دارند می توانند به صورت انفرادی به تهران مسافرت کنند و با ارائه رسید خرید خود به معاونت فرهنگی، هزینه ایاب و ذهابشان را دریافت کنند.
 

ایدی شرط لازم برای تقبل کردن هزینه سفر دانشجویان را فیش کتاب های خریداری شده آنان دانست و ابراز کرد: مبلغ سبد خرید باید بیشتر از 500 هزار ریال باشد.


وی بن کتاب ارائه شده از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دانشجویان را 300 هزار ریال عنوان کرد و افزود: این بن پس از اتمام و در صورت نیاز دانشجو، بار دیگر به مبلغ 600 هزار ریال شارژ می شود.


مدیر فرهنگی دانشگاه ایلام خاطرنشان کرد: دانشجویان می توانند با مراجعه به سایت www.tibf.net نسبت به اخذ بن خرید کتاب اقدام کنند.


پر بازدیدترین اخبار دانشجویی

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank