پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 97 نتایج ارشد 97 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 97 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجویی          14 اردیبهشت 1393 - 04 May 2014


تقاضا برای خوابگاههای متأهلی بیش از ظرفیتهای موجود است

رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: تقاضا برای خوابگاه‌های متاهلی بیش از ظرفیت های موجود است که این خوابگاه ها فضا، امکانات و سرمایه‌گذاری بیشتری را می طلبد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرنگار مهر، دکتر ناصر مطیعی در نشست خبری که صبح امروز به مناسبت هفته خوابگاه‌ها در محل سازمان امور دانشجویان برگزار شد گفت: در خوابگاه‌های مجردی با افزایش تراکم روبرو هستیم که این مساله رضایت مندی و کیفیت خوابگاه‌ها را که محل زندگی دانشجویان است کاهش می دهد.

وی به درخواست دانشجویان برای اسکان در خوابگاه های متاهلی اشاره کرد و گفت: تقاضا برای خوابگاه‌های متاهلی بیش از ظرفیت های موجود است که این خوابگاه ها فضا، امکانات و سرمایه‌گذاری بیشتری را می طلبد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان افزود: تلاش ما این است که با ارایه وام ودیعه مسکن متأهلان تا حدودی این مشکل را حل کنیم .

وی ادامه داد: یکی از مهمترین مشکلی که اکنون در سطح دانشگاه‌ها وجود دارد تراکم بیش از استاندارد دانشجویان در خوابگاه‌ها است.

مطیعی افزود: افزایش جمعیت در دهه 60، در دهه 80 خود را با افزایش جمعیت دانشجویی نشان داد از سوی دیگر افزایش حضور دانشجویان دختر در دانشگاه ها باعث شد که تقاضا برای خوابگاه دختران افزایش یابد.

وی افزود: برهمین اساس دانشگاه ها برای حل این معضل به خوابگاه‌های استیجاری روی آوردند و همین باعث پراکندگی و عدم تمرکز خوابگاه‌ها شد که نظارت و خدمت‌رسانی را به آنها مشکل می‌کند.
 
مطیعی ادامه داد: یکی از مشکلات در خوابگاه‌هایی که از نظر جغرافیایی پراکنده هستند توزیع شام است که تا زمانی که توزیع شود سرد شده و کیفیت آن کاهش می‌یابد که و همین مساله باعث شده عقد قرارداد با پیمانکارها برای توزیع غذای شب خوابگاه ها کاهش یابد.


پر بازدیدترین اخبار دانشجویی

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank