پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1402 نتایج ارشد 1402 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1402 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1402 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / آزمون          03 امرداد 1401 - 25 July 2022


ثبت نام مجدد آزمون عملی رشته‌ علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و دانشگاه فرهنگیان در کنکور سال ۱۴۰۱ در روزهای ۴ تا ۶ مرداد انجام می شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرنگار مهر، به دنبال اطلاعیه های ۲۹ خرداد، ۲۲ تیر و ۳۰ تیر و به منظور مساعدت با افراد جا مانده از ثبت نام آزمون عملی رشته علوم ورزشی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و آموزش تربیت بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان در کنکور ۱۴۰۱، مقرر شد با براساس شرایط زیر زمان مجددی برای آزمون عملی این رشته پیش بینی شود.

آزمون عملی رشته علوم ورزشی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و آموزش تربیت بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان در کنکور ۱۴۰۱ برای آقایان در روز پنجشنبه ۲۷ مرداد و برای خانم ها در روز جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ برگزار می شود.

افرادی که از تاریخ ۵ تا ۱۱ تیر ماه موفق به ثبت نام در آزمون عملی نشده اند، می توانند از تاریخ ۴ تا ۶ مرداد ۱۴۰۱ نسبت به ثبت نام خود از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش اقدام کنند.

افرادی که ا از تاریخ ۵ تا ۱۱ تیر ماه در آزمون عملی ثبت نام کردند ولی به هر دلیلی در تاریخ ۲۹ تیر تا ۲ مرداد موفق به شرکت در آزمون عملی نشده اند، می توانند از تاریخ ۴ تا ۶ مرداد ۱۴۰۱ نسبت به ثبت نام مجدد خود از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش اقدام کنند.

در صورتی که فردی در تاریخ ۲۹ تیر تا ۲ مرداد در آزمون عملی شرکت کرده و برای شرکت در آزمون عملی مجدد (در روزهای ۲۷ یا ۲۸ مرداد) نیز ثبت نام و در آزمون عملی این مرحله هم شرکت کند، منحصراَ نمره آزمون عملی مرحله اول (آزمون ۲۹ تیر تا ۲ مرداد) برای وی ثبت خواهد شد و نمره کسب شده وی برای آزمون مرحله دوم باطل شده و هزینه پرداختی او نیز مسترد نخواهد شد.

محل برگزاری آزمون عملی با توجه به آمار متقاضیان در یک یا چند استان مشخص و در اطلاعیه ۲۳ مرداد در سایت سازمان سنجش به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

آزمون عملی مجدد ‌برای متقاضیان براساس زمان اعلام شده در این اطلاعیه‌ برگزار می‌شود و متقاضیان باید طبق برنامه زمانی اعلام شده در آزمون عملی شرکت کنند. کارت شرکت در آزمون عملی در حوزه های برگزاری آزمون عملی (مندرج در اطلاعیه ۲۳ مرداد) تحویل متقاضیان خواهد شد.

تذکر بسیار مهم: آزمون‌ عملی رشته علوم ورزشی به هیچ وجه مجدداً قابل تمدید و یا تکرار نخواهد بود.

نحوه اقدام برای ثبت نام در آزمون عملی:

گام اول: پرداخت مبلغ یک میلیون و ۵۰ هزار ریال (معادل یکصد و پنج هزار تومان) به صورت اینترنتی به وسیله کارتهای بانکی عضو شتاب از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش از تاریخ ۴ تا ۶ مرداد ۱۴۰۱

گام دوم: ثبت علاقمندی به رشته‌ علوم ورزشی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و آموزش تربیت بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان در سامانه موجود در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش از تاریخ ۴ تا ۶ مرداد ۱۴۰۱

گام سوم: پرداخت هزینه انجام معاینه پزشکی و تست‌های سلامت و تندرستی به مبلغ یک میلیون و ۴۰ هزار ریال از طریق درگاه پژوهشگاه تربیت بدنی به نشانی www.ssrc.ac.ir از تاریخ ۱۲ تا ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

در صورتی که داوطلبی مراحل فوق را بصورت کامل انجام ندهد ثبت نام وی در آزمون عملی کامل نخواهد بود و کارت آزمون عملی برای ایشان صادر نمی شود. داوطلبان لازم است دقت بالایی را برای انجام تمام مراحل به کار گیرند.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین آزمون

خبرنامه - شبکه های اجتماعی