پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          02 تیر 1390 - 23 June 2011

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح ارتباطات در حوزه های علمی و اجرایی از سازوکارهایی است که برای عملیاتی شدن نقشه جامع علمی کشور ضرورت دارد.

محمدحسین فرهنگی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: آنچه برای اجرایی شدن نقشه جامع علمی ضرورت دارد بعضاً اصلاح ارتباط هایی است که در این زمینه بین بخشهای مختلف و مرتبط وجود دارد و در کنار آن مشکلات و مسایلی است که به حوزه های درونی یکایک ساختارهای علمی ودانشگاهی کشور مربوط است.

وی افزود: ما در چشم انداز 20 ساله کشور اهداف روشنی در حوزه های علمی و پژوهشی داریم و به طور مدام منتظر تغییر شرایط و اوضاع به نفع فضای علمی کشور هستیم.

فرهنگی با اشاره به نهادهای موثر در اجرای نقشه جامع علمی کشور اظهار داشت: شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم و وزارت بهداشت از جمله نهادهای موثر در اجرای نقشه هستند و در این راه در تلاش به رسیدن به یک نگاه جامع هستند. اگر بتوانیم به یک جمع بندی کامل برسیم و آن را عملیاتی کنیم شاهد اتفاقات جدیدی در حوزه علمی و پژوهشی کشور خواهیم بود.

وی به لزوم تحول در نظام آموزشی کشور به عنوان یکی از زمینه های تحول علمی اشاره کرد و یادآور شد: یکی از مشکلاتی که در نظام آموزشی کشور وجود دارد گسیختگی آموزش ها در بخشهای مختلف است.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی افزود: میان آموزشهایی که از سوی آموزش و پرورش ارائه می شود و آموزشی که از سوی دانشگاهها به فراگیران آموخته می شود تناسبی وجود ندارد و نگاه جامع در نقشه جامع علمی کشور می تواند این نظام را به هماهنگی برساند و این خلاء را از میان ببرد.

تگ ها اصلاح ارتباطات درون دانشگاهی

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت