پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          23 اردیبهشت 1391 - 12 May 2012تبدیل نمازخانه وسالن تلویزیون به خوابگاه دانشجویی در دانشگاه زنجان

مسئول شورای صنفی دانشگاه زنجان از تبدیل شدن نمازخانه و سالن تلویزیون این دانشگاه به خوابگاه خبر داد و رئیس دانشگاه نیز اعلام کرد که 19 سال است خوابگاهی در دانشگاه زنجان احداث نشده است.


به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از مهر، بهزاد مرادی اساسی ترین مشکل دانشجویان این دانشگاه را کمبود خوابگاه‌ عنوان کرد و گفت:  از زمانی که ظرفیت‌های پذیرش دانشگاه‌ها افزایش یافت، دانشگاه با کمبود خوابگاه مواجه شد و برای حل این معضل سالن های نمازخانه و تلویزیون در خوابگاه ها به خوابگاه تبدیل شد.

وی ادامه داد: اکنون سالن های تلویزیون و نمازخانه مجتمع خوابگاهی پسران تبدیل به خوابگاه شده است، تراکم اتاق‌های خوابگاهی بسیار بالاست بطوریکه در برخی از اتاق‌های خوابگاهی در مقطع کارشناسی 12 و 13 نفر در یک اتاق به سر می برند البته وضعیت دانشجویان خوابگاهی کارشناسی ارشد هم بهتر از این نیست.

افشارچی - رئیس دانشگاه زنجان نیز در این باره گفت: حدود 19 سال است که در دانشگاه زنجان خوابگاهی ساخته نشده است وقتی تعداد دانشجویان هزار نفر بود 750 ظرفیت خوابگاهی ایجاد شده بود و اکنون هم که 10 هزار دانشجو در دانشگاه تحصیل می کنند بازهم ظرفیت‌ها همان است.

وی یادآورشد: اکنون دو هزار و 300 نفر ظرفیت خوابگاهی در داخل دانشگاه داریم که استاندارد آن یک هزار و 900 نفر است که نسبت به استاندارد موجود 400 نفر اضافه است .

رئیس دانشگاه زنجان خاطر نشان کرد: البته ایجاد ظرفیت خوابگاهی بیشتر به خاطر اصرار خانواده‌ها است که می خواهند فرزندانشان در داخل خوابگاه ها سکونت داشته باشند.

وی با بیان اینکه امسال 500 نفر به ظرفیت خوابگاهی دانشگاه اضافه می شود، خاطر نشان کرد: سال آینده هم سعی ما این است که 600 ظرفیت به ظرفیت خوابگاهی اضافه کنیم.

رئیس دانشگاه زنجان شعار دانشگاه را هرسال یک خوابگاه عنوان کرد و گفت: دانشگاه زنجان هفت کیلومتر خارج شهر است و کسی حاضر نمی شود در این دانشگاه خوابگاه بسازد این دانشگاه با دانشگاه تهران قابل قیاس نیست، در تهران، پانسیون وجود دارد و ساختمان‌ها نزدیک دانشگاه است و بخش خصوصی راحت می تواند ورود کند.

وی افزود: این درحالی است که دانشگاه زنجان نسبت به شهر دور است، پانسیون ندارد در نتیجه اینجا مشکل بخش خصوصی حاد است، ما فکر می کنیم صلاح دانشگاه توسعه خوابگاه است یا اینکه کاری انجام دهیم که بخش خصوصی را وارد کنیم.تگ ها نمازخانه سالن تلویزیون خوابگاه دانشجویی دانشگاه زنجان

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
موسسه پژوهش مدیریت

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت