پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          24 اردیبهشت 1391 - 13 May 2012اجراي «طرح تاك» دانشگاه کاشان از مهر ماه


معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان کشور گفت: تنها 40 درصد از دانشجویان در خوابگاه‌های دانشگاه‌های سراسر کشور اسکان دارند.

به گزارش سرويس دانشگاهي ايسنا، دکتر محمود ملاباشی در حاشیه مراسم افتتاح خوابگاه دانشجویی پژوهشکده اسانس‌های طبیعی دانشگاه کاشان، اظهار داشت: از جمعیت 550 هزار نفر دانشجوی دولتی و روزانه، 230 هزار دانشجو را توانسته‌ایم در خوابگاه‌ها اسکان دهیم.

وی با اشاره به درخواست بیش از این تعداد برای استفاده از خوابگاه‌های دانشجویی، افزود: با توجه به هدفمند شدن یارانه‌ها و قانون برون سپاری که باید خدمات دانشجویی به بیرون دانشگاه سپرده شود، سعی می‌شود از بخش خصوصی برای رفع نیازهای دانشجویی استفاده شود.

ملا‌باشی با قدردانی از خیرین در ساخت خوابگاه‌ها، تاکیدکرد: ساخت هر خوابگاه برای اسکان و تامین امنیت و رفاه دانشجویان گام مهمی در ارتقاي سطح علمی و تحصیلی دانشجویان است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود میزان اعتبارات در نظر گرفته شده برای خوابگاه‌ها را حدود 200 میلیارد تومان برشمرد و تصریح کرد: شاید بتوان حدود 70 هزار نفر را در خوابگاه‌های جدید اسکان دهیم.

رییس سازمان امور دانشجویان، هدف از تشکیل این سازمان را تجمیع خدمات رفاهی برای ارائه هر چه بهتر خدمات به دانشجویان ذکر کرد و افزود: این سازمان که به تصویب مجلس شورای اسلامی و شورای عالی انقلاب فرهنگی رسیده است از سه معاونت دانشجویان داخل، دانشجویان خارج از کشور و پشتیبانی و خدمات تشکیل شده است.

ملاباشی، به اجرای طرح تاک دانشگاه کاشان اشاره کرد و اظهار داشت: این طرح منحصر به دانشگاه کاشان است که به صورت پایگاه آزمایشی در این دانشگاه اجرا و بسیار خوب عمل کرده است.

وی خاطر نشان کرد: بخشی از این طرح از مهر 90 در دیگر دانشگاه‌ها نیز اجرا شده و تا مهر 91 نیز این طرح را در بخش دیگری از دانشگاه‌ها اجرا خواهیم کرد.

ملاباشی یادآورشد: این طرح با توجه به متنوع بودن غذا و اريه وام تغذیه به دانشجویان از طریق صندوق رفاه، مورد رضایت دانشجویان قرار گرفته است.تگ ها طرح تاك دانشگاه کاشان

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

ترجمه تخصصی دانشگاهی

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت