پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          28 خرداد 1391 - 17 June 2012آخرین وضعیت راه اندازی هتل ۵ ستاره دانشگاه آزاد


رئیس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی درباره آخرین وضعیت راه اندازی هتل 5 ستاره این واحد و کارکنان پیمانی علوم و تحقیقات توضیحاتی را ارائه داد.
خسرو دانشجو درباره آخرین وضعیت هتل 5 ستاره واحد علوم تحقیقات به خبرنگاران گفت: این هتل از زمان ریاست قبلی در ارتفاعات علوم و تحقیقات مراحل پایانی راه اندازی را می گذراند و به تازگی پیمانکار این هتل کتبا ادعا کرد که این هتل به صورت موقت آماده ارائه خدمات است.

وی در ادامه افزود: ظرف یکی دو هفته آینده کارشناسان حوزه عمرانی چک لیست های خود را به منظور رد یا اثبات ادعای پیمانکار در خصوص آماده تحویل موقت بودن این هتل ارائه می کنند.

دانشجو درباره این هتل خاطر نشان کرد که هتل واحد علوم و تحقیقات دارای یک هزار نفر گنجایش است که در انتهای سایت واحد علوم تحقیقات قرار دارد و برای دسترسی به آن باید تمام طول دسترسی احداث شده در واحد علوم و تحقیقات را طی کرد.

به گفته رئیس واحد علوم و تحقیقات بنابراین امکان خدمات رسانی این هتل به بیرون واحد علوم و تحقیقات وجود ندارد و تنها به بخش های علمی و دانشگاهی سرویس می دهند در صورتی که قرار باشد این سرویس دهی به خارج دانشگاه و سایر مسائل گسترش یابد نظم دانشگاه را به هم می ریزد.

این مقام مسئول واحد علوم و تحقیقات درباره آخرین وضعیت هیئت علمی ها و کارمندان پیمانی این واحد که هم اکنون در حال همکاری هستند اظهار داشت: اعضای هیئت علمی به منظور جذب به شورای جذب معرفی می شوند و پس از طی مراتب به عنوان هیئت علمی رسمی آزمایشی با آنها قرارداد بسته می شود.

وی همچنین درباره کارکنان این واحد اظهار داشت: کارکنان واحد علوم و تحقیقات عمدتا رسمی هستند و تنها یک تعداد از آنها قراردادهای در حال همکاری دارند که عمدتا مربوط به حوزه فضای سبز و سایر مسائل می شود.

دانشجو در این باره به ذکر مثالی پرداخت و گفت: به عنوان مثال با یک پیمانکار قرارداد بسته می شود و آن پیمانکار 260 نفر را برای همکاری در فضای سبز به دانشگاه می آورد که تعداد این افراد البته در طی فصل های مختلف کم و زیاد می شود. با این حال اکثر کارکنان به صورت رسمی با دانشگاه آزاد همکاری می کنند.

وی همچنین در پاسخ به این سئوال که به گفته فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه آزاد یک سری از زمین های علوم و تحقیقات به آموزشگاههای فنی و حرفه ای واگذار می شود تاکید کرد که تاکنون در این زمینه هیچ ابلاغی به وی نرسیده است.


تگ ها آخرین وضعیت هتل ۵ ستاره دانشگاه آزاد

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت