پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          04 تیر 1391 - 24 June 2012
پشتیبانی از دانشگاه‌های فعال در طراحی و تولید پوشش ایرانی اسلامی

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر:معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: وزارت علوم از دانشگاه هایی که در زمینه تولید و طراحی پوشش ایرانی اسلامی فعال هستند، حمایت می کند. دانشگاه‌ها می توانند با ارایه ایده و طرح های متنوع دراین زمینه کمک کنند تا سلیقه مخاطب در جامعه به تولید برسد.

غلامرضا خواجه سروی معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم درباره برند دانشگاهی و تولید لباس توسط دانشگاه‌ها گفت: دانشگاه الزهرا، جهاد دانشگاهی و دانشگاه فنی حرفه ای به ویژه مرکز دخترانه شهید بهشتی این دانشگاه در این زمینه فعال هستند.
وی ادامه داد: دانشگاه فنی حرفه ای با حدود 250 هزار دانشجو که نیمی از آنها را دانشجویان دختر تشکیل می دهند در این زمینه بسیار خوب کار کرده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم یادآورشد: اما بحثی که اینجا مطرح می شود این است که دانشگاه‌ها سیستم تولید انبوه ندارند و باید وزارت بازرگانی و دیگر نهادهای مرتبط وارد عمل شده و آن را تبلیغ و تولید کنند.

وی ادامه داد: این برند یا محصول دانشگاه یک نمونه لباس نیست که امسال طراحی و تولید شده و تمام شود، در آیین‌نامه و مقررات ما هم اشاره ای به لباس متحدالشکل و فرم در دانشگاه نشده است.

خواجه سروی افزود: آنچه اهمیت دارد پوشش است، پوششی که در عین تنوع، پاسخگوی سلیقه‌های مختلف باشد دانشگاه‌ها می توانند با ارایه ایده و طرح های متنوع دراین زمینه کمک کنند تا سلیقه مخاطب در جامعه به تولید برسد.

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم افزود: بنابراین در این زمینه روانشناسان، جامعه شناسان و طراحانی که در دانشگاه هستند در غالب یک فعالیت بین رشته ای می توانند در این زمینه به جامعه کمک کنند. این طرح و محصول هم می تواند یک برند دانشگاهی را به خود اختصاص دهد.

وی ادامه داد: معاونت فرهنگی به دانشگاه الزهرا برای این کار کمک می کند و از هر دانشگاه دیگری هم در این زمینه فعال باشد حمایت می کند. تا این طرح ها و محصولات در عین پوشیدگی و رعایت تنوع سال به سال در شکل و فرم های مختلف ارایه شود.
تگ ها دانشگاه‌ پوشش ایرانی اسلامی

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت