پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          01 امرداد 1391 - 22 July 2012ارزشیابی الکترونیک دانشگاهها و جلوگیری از پژوهش تکراری

رئیس مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت از ارزشیابی دانشگاههای علوم پزشکی به صورت الکترونیک خبر داد و گفت: این کار برای نخستین بار در وزارت بهداشت به صورت ثبت اطلاعات جزیی انجام می گیرد.

ابوالفضل رضایی افزود: دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی وزارت بهداشت را بر اساس اطلاعات جزیی از جمله مقاله، پایان نامه، اختراعات، کارهای علمی و پژوهشی ارزشیابی می کنیم.

وی افزود: این کار تا سه ماه آینده به اتمام می رسد و اگر موفق شویم تنها کشوری خواهیم بود که نظام ارزشیابی دانشگاهها و مراکز علمی را به صورت الکترونیک و با ثبت جزئیات انجام می دهیم.

رضایی خاطرنشان کرد: پس از اتمام این کار، یک نسخه از تمامی اطلاعات علمی و پژوهشی در سامانه ملی اطلاعات علمی کشور قرار داده می شود.

وی با اشاره به ویژگی این ارزشیابی یادآور شد: پس از اتمام این ارزشیابی و ثبت دقیق اطلاعات در حوزه تخصصی پزشکی می توانیم ادعا کنیم که در وزارت بهداشت کار کپی نخواهیم داشت و به سمتی حرکت می کنیم که جلوی پژوهش های تکراری را بگیریم.

رئیس مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر ضرورت ایجاد بانک های اطلاعات پژوهشی و پیشگیری در پژوهشهای تکراری، گفت: بر اساس اطلاعات ثبت شده در حوزه علوم پزشکی و ارزشیابی انجام گرفته، پژوهشگران یک حوزه تحقیقاتی مشخص می شوند و امکان دسترسی نیز فراهم می شود.

وی افزود: در واقع هر پژوهشگری که نیاز به تحقیق داشته باشد می تواند با جستجوی کلید واژه های خود از یک تحقیق، میزان فعالیت بر روی آن حوزه تخصصی، تعداد پژوهش های انجام شده، مطلع شود.

رضایی اظهار داشت: هم اکنون هم می توان این جستجو را در سایت تحقیقات ملی علوم پزشکی انجام داد که البته اکنون دارای برچسب برای تکمیل اطلاعات پژوهشی است.تگ ها ارزشیابی الکترونیک دانشگاه پژوهش

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت