پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          28 امرداد 1391 - 18 August 2012
اعلام اسامی طراحان و محورهای ۹ گانه تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس: هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی طرح تحقیق و تفحص از دوران مدیریت جاسبی بر دانشگاه آزاد را به کمسیون آموزش و تحقیقات ارجاع داد.   

طرح «تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد در دوره مدیریت عبدالله جعفرعلی جاسبی» در 9 محور توسط سوی حمید رسایی، علی اصغر زارعی، علیرضا زاکانی، سیدمحمود نبویان و زهره طبیب‌زاده تهیه شده است.

بررسی شعب خارج کشور دانشگاه آزاد همچون آکسفورد، استفاده از امکانات و اموال دانشگاه برای امور حزبی و سیاسی، بررسی ارتباط دانشگاه با جایگاه‌های حقوقی جهت استفاده از رانت ارتباطات و بررسی ارتباط برخی مدیران دانشگاه با شرکت‌های خصوصی و حیف و میل بیت‌المال در سایه این ارتباطات، از جمله محورهای این طرح است.

بررسی هرم هیئت‌های علمی و استانداردهای آموزشی و پژوهشی در دانشگاه آزاد، بررسی وضعیت فرهنگی دانشگاه و سیاست‌های اتخاذ شده در آن، بررسی فعالیت‌های دانشجویی و امور فوق برنامه دانشگاه، بررسی فعالیت‌های عمرانی در دانشگاه و بررسی خرید و فروش املاک و مستغلات دانشگاه، از دیگر محورهای طرح مذکور است.

حمید رسایی نماینده تهران و از طراحان تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد درباره آخرین وضعیت این طرح به خبرنگار فارس گفت: پس از ارائه این طرح به هیئت رئیسه، این هیئت طبق آئین نامه آن را به کمیسیون آموزش و تحقیقات ارجاع داد.

وی افزود: این کمیسیون هم طی مکاتبه‌ای رسمی از دانشگاه آزاد درخواست کرده تا کلیه اسناد و مدارک مربوط به محورهای تحقیق و تفحص را ارائه کند.

رسایی خاطر نشان کرد: کمیسیون باید ظرف دو هفته اطلاعات به دست‌ آمده را به طراحان تحقیق و تفحص تحویل دهد و چنانچه آنها مدارک ارائه شده را برای این موضوع کافی بدانند، تحقیق و تفحص تمام خواهد شد.

وی متذکر شد: اگر اسناد و مدارک از نظر طراحان تحقیق و تفحص کافی نباشد، کمیسیون آموزش و تحقیقات نظر خود را به صحن علنی ارائه می دهد تا نمایندگان نظرشان را در رد یا تأیید اصل انجام تحقیق و تفحص اعلام کنند.

این طراح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد در پایان از کسانی که اطلاعاتی درباره تخلفات این دانشگاه در دوره جاسبی دارند، خواست که آن را در اختیار کمیسیون آموزش و تحقیقات یا طراحان تحقیق و تفحص قرار دهند.
تگ ها اسامی طراحان و محورهای ۹ گانه تحقیق و تفحص دانشگاه آزاد اسامی طراحان محورهای ۹ گانه تحقیق و تفحص

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت