پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          13 آذر 1391 - 03 December 2012

جنبش دانشجویی محور حرکت‌های انقلاب اسلامی محسوب می شودپرتال دانشگاهی به نقل ا خبرگزاری فارس: مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان زنجان گفت: جنبش دانشجویی محور حرکت‌های انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.

عباس بابایی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان، اظهار کرد: جریان‌های دانشجویی با فکر، اندیشه و قدرت تجزیه و تحلیل خود جریان‌های مختلف را در کشور دنبال می‌کنند.

وی با بیان اینکه آگاهی‌بخشی به جنبش دانشجویی موجب می‌شود تا این قشر از مسیر آرمان‌های خود منحرف نشود، افزود: دانشجویان باید بر اساس آرمان‌های جنبش دانشجویی و روحیه استکبار ستیزی به اهداف خود دست یابند.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان زنجان با اشاره به اینکه برای رسیدن به قله‌های پیشرفت و تعالی باید آرمان‌های جنبش دانشجویی مورد توجه قرار گیرد، خاطرنشان کرد: استقرار عدالت اجتماعی، آرمان‌‌گرایی و رسیدن به قله‌های پیشرفت و ترقی از سوی جنبش دانشجویی محقق می‌شود.

وی بر ضرورت توجه به شعارهای اصیل جنبش دانشجویی در زمینه استکبار ستیزی تاکید کرد و گفت: دانشجویان باید با افزایش بصیرت و آگاهی خود در این زمینه گام بردارند.

بابایی با بیان اینکه باید به مطالبات جریان‌های دانشجویی توجه ویژه‌ای شود، افزود: نقش تاثیرگذار جنبش دانشجویی می‌طلبد تا آسیب‌های این جنبش شناسایی شده و برای رفع آن کوشید.

وی با اشاره به اینکه جنبش دانشجویی نباید متصل به برخی جریان‌های سیاسی و احزابی باشد، افزود: جنبش دانشجویی نباید وارد جریان‌های سیاسی شود چرا که این امر به آرمان این جنبش صدمه می‌زند.

*مبارزه با ظلم و ستم از ویژگی‌های جبنش دانشجویی است

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان زنجان مبارزه با ظلم و ستم را از ویژگی‌های جبنش دانشجویی عنوان کرد و گفت: باید استقرار عدالت در جامعه و مبارزه با ظلم و ستم همچنان به عنوان آرمان این جنبش در جامعه ساری و جاری شود.

وی تشکل بسیج دانشجویی را از جنبش‌های فعال دانشجویی دانست و افزود: این تشکل از زمان تشکیل خود محور تحولات عظیم در دانشگاه‌ها بوده است.

بابایی با اشاره به نقش جنبش دانشجویی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی افزود: دانشگاه‌ها در زمان رژیم ستمشاهی محور حرکت‌های مختلف علیه این رژیم بودند.

وی با بیان اینکه جنبش دانشجویی نقش خود را به خوبی در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی بازی کرده است، خاطرنشان کرد: دانشجویان با حضور در صحنه‌های مختلف مبارزه با رژیم ستمشاهی بر علیه این نظام اقدامات موثری را انجام دادند.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان زنجان جنبش دانشجویی را محور حرکت‌های انقلاب اسلامی پس از پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان خط امام نشان از اهمیت این جنبش در تحولات عظیم کشور دارد.

وی با اشاره به نقش تاثیرگذار دانشجویان در دوران دفاع مقدس یادآور شد: دانشجویان با آغاز جنگ تحمیلی حضور در جبهه‌های حق علیه باطل را وظیفه خود دانسته و صحنه‌های بی‌بدیلی را در این دوران خلق کردند.

بابایی با بیان اینکه پس از دوران دفاع مقدس نیز این جنبش با حفظ آرمان‌‌خواهی‌های خود مبارزه با فقر، بی‌عدالتی و ظلم و ستم را محور فعالیت‌های خود قرار داده است، افزود: حضور دانشجویان در اردوهای جهادی از تاثیرگذارترین اقدامات این جنبش برای محرومیت‌زدائی در کشور محسوب می‌شود.


تگ ها جنبش دانشجویی محور انقلاب اسلامی

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت