پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          21 آذر 1391 - 11 December 2012
افتتاح سایت مجازی جهاد دانشگاهی همراه با تخفیف برای دوره های فراگیر


سایت مجازی جهاد <a class=دانشگاهی" title="سایت مجازی جهاد دانشگاهی" width="200" height="120" />


معاون آموزشی جهاد دانشگاهی با اشاره به برنامه‌های این نهاد در هفته پژوهش گفت: بازدید کنندگان نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی جهاد دانشگاهی از 30 درصد تخفیف در دوره‌های آموزشی فراگیر برخوردار می‌شوند.

پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، محمد حسین ایمانی خوش خو معاون آموزشی جهاد دانشگاهی در نشست خبری صبح امروز با بیان اینکه نمایشگاه دستاوردهای شاخص جهاد دانشگاهی از 25 تا 30 آذرماه در بوستان گفت‌وگوی تهران برگزار می‌شود، گفت: در حال حاضر بیش از 500 هزار نفر در دوره‌های آموزشی فراگیر جهاد دانشگاهی در حیطه‌های تخصصی و غیر تخصصی شرکت دارند که به مناسبت هفته پژوهش افرادی که از نمایشگاه دستاوردهای جهاد دانشگاهی بازدید کنند با دریافت کارت ثبت‌نام از 30 درصد تخفیف این دوره‌ها برخوردار می‌شوند.

* افتتاح سایت مجازی جهاد دانشگاهی

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی گفت: همچنین همزمان با هفته پژوهش سایت مجازی جهاد دانشگاهی برای آشنای بیشتر مردم با فعالیت‌های جهاد دانشگاهی افتتاح می‌شود.

وی افزود: در این سایت دستاوردهای جهاد دانشگاهی به صورت مجازی به معرض نمایش گذاشته می‌شود.

ایمانی گفت: جهاد دانشگاهی در فرهنگ خود کارهای تبلیغاتی ندارد و به شکل خاموش فعالیت می‌کند ولی معرفی فعالیت‌های جهاد به دلیل بهره رسانی به مردم است.

وی اظهار داشت: با توجه به تقارن نام گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ایرانی با فعالیت‌های جهاد دانشگاهی لازم بود الگویی بر مبنای اقتصاد مقاومتی معرفی شود و هدف از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای جهاد دانشگاهی معرفی الگویی است که می‌توانند متکی به دستاوردهای داخلی باشد و فن آوری‌های نوین ارائه دهند.

ایمانی افزود: شعار جهاد دانشگاهی شعار ایده تا محصول است و جهاد دانشگاهی ایده را به محصول تبدیل کرده و محصول را به جامعه ارزش می‌کند.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی عنوان کرد: در تمام کشور بیش از 40 واحد فعال در عرصه پژوهش و علم داریم که دستاوردهای بسیاری را برای عرضه در این نمایشگاه معرفی کردند ولی با توجه به شاخص‌‌ها تعدادی از این دستاوردها در نمایشگاه ارائه می‌شود.

وی گفت: فعالیت‌هایی که توانسته باشند با نمونه‌های خارجی برابری کنند و حتی از آنها بهتر باشد و فعالیت‌هایی که نیازهای مملکت را پاسخ گفته و به شکل صد در صد بر توانمندی‌های داخلی مبتنی هستند، در این نمایشگاه عرضه می‌شوند.

وی گفت: بر این اساس 247 فعالیت و طرح تحقیقاتی در حوزه پژوهشی 80 طرح در حوزه فرهنگی و 45 طرح آموزشی در این نمایشگاه ارائه می‌شود.

* برگزاری کارگاه‌های تخصصی در نمایشگاه جهاد دانشگاهی

رئیس ستاد دستاوردهای جهاد دانشگاهی عنوان کرد: در بخش خدمات علمی هفته پژوهش کارگاه‌های آموزشی تخصصی پیش بینی شده که از 25 آذر تا 30 آذر در محل نمایشگاه جهاد دانشگاهی در بوستان گفت‌وگوی تهران برپاست.

به گفته وی شرکت در این کارگاه‌های آموزشی نیز 80 درصد تخفیف دارد.

ایمانی افزود: کارگاه‌هایی نظیر معرفی کاربرد سازه‌های فضا کار و سر فصل حوزه مربوطه، تحقیقات نوین و اقدامات پدافند غیر عامل در قرن 21 تجاری سازی یافته‌های پژوهشی، جنبه‌های اخلاقی استفاده از سلول‌های بنیادی،  دفاع سایبری و نانو تکنولوژی و منسوجات صنعتی تولید از کارگاه‌هایی هستند که در این نمایشگاه برگزار می‌شوند و ثبت نام آن نیز از طریق سایت  www.sid.ir صورت می‌گیرد.

*نامگذاری روز‌های هفته پژوهش متناسب با جهاد دانشگاهی

رئیس ستاد دستاوردهای جهاد دانشگاهی گفت: برای برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش متناسب با فعالیت‌های جهاد دانشگاهی روز‌های هفته نامگذاری شدند.

وی افزود: شنبه 25 آذر روز جهاد دانشگاهی، فرهنگ و آموزش، یکشنبه، روز جهاد دانشگاهی و انرژی، دوشنبه با عنوان صنعت معدن و کشاورزی، سه شنبه به نام جهاد دانشگاهی و حوزه سلامت، چهارشنبه با عنوان دفاع ملی و سایبری نامگذاری شده‌اند.

ایمانی گفت: در هر یک از این روزها نیز متناسب با نامگذاری آن روز یک دستاورد از فعالیت‌های شاخص جهاد دانشگاهی معرفی می‌شوند.

* بازدید کاروان محققان از فعالیت‌های جهاد دانشگاهی

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی گفت: کاروان‌هایی از استان‌های مختلف کشور با عنوان کاروان محققان که متشکل از اساتید، محققان و دانشجویان هستند برای بازدید از نمایشگاه دستاوردهای جهاد دانشگاهی به تهران سفر می‌کنند.

ایمانی اظهار داشت: همچنین اساتیدی از کشورهای مسلمان که برای حضور در کنفرانس بیداری اسلامی در تهران حضور دارند نیز از نمایشگاه بازدید می‌کنند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه جهاد دانشگاهی مولود انقلاب است هدف این بود که یک الگوی موفق در حوزه تحقیقات و فناوری کشور معرفی شوند و پیش بینی شده مراکز اجرایی و سازمان‌هایی که در نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند در همان محل با مسئولان غرفه‌ها مذاکره کرده و مقدمات عقد قرار داد فراهم شود.

وی گفت: در حال حاضر آموزش نیروهای مورد نیاز پارس جنوبی که پیش از این توسط توتال فرانسه صورت می‌گرفت بر عهده جهاد دانشگاهی است.

وی گفت: تولید فرستنده‌های پر قدرت رادیویی نیز به شکل انحصاری در جهاد دانشگاهی صورت می‌گیرد و در کشورهای منطقه نیز با رقبای خارجی رقابت داریم.
تگ ها سایت جهاد دانشگاهی دانشگاه فراگیر تخفیف دانشگاه فراگیر

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت