پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          25 آذر 1391 - 15 December 2012نشست با استاد دانشگاه بازنشسته‌ای که رئیس جمهور را به مناظره دعوت کردمناظره استاد دانشگاه با رئیس جمهور


احزاب و شخصیت‌ها - دکتر محمد حسین پاپلی یزدی، پژوهش‌گر، نویسنده و استاد بازنشسته دانشگاه تربیت مدرس تهران که در تاریخ 30 مهرماه در نامه ای به رئیس جمهور، مشکلات کشور را با وی در میان گذاشت و او را برای پاسخ به پرسش‌هایش به مناظره ای در تلویزیون دعوت کرد.

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرآنلاین در گفتگویی تفصیلی با پاپلی یزدی درباره چرایی نامه نگاری به رئیس جمهور سئوالاتی را مطرح کرده است.
پاپلی یزدی که معتقد است« نامه به رئیس جمهور» را از باب وظیفه مسلمانی به امر به معروف و نهی از منکر نوشته است در این گفت و گو تاکید می کند که ذره ای گرایش سیاسی به سمت هیچ جناح، حزب و باندی را ندارد. او می گوید آنچه که در نامه به محمود احمدی‌نژاد نوشته است تنها از سر دلسوزی برای آینده کشور بوده و برای هریک از بندهای این نامه دلیل علمی و کارشناسی دارد».
پاپلی یزدی که از سال ۱۳۷۵ در جمع 10 جغرافیدان برتر جهان برگزیده شده و یکی از 10 کرسی «کمیسیون جغرافیای فرهنگی انجمن جغرافیدانان جهان» را به دست آورده است از مدافعان تشکیل «اتحادیه کشور‌های اسلامی» است. او تاکید می کند : هرانسانی که دلش برای کشور و خون شهدا می سوزد، وظیفه خودش می داند که امر به معروف و نهی از منکر کند و این امر به معروف و نهی از منکر تنها این نیست که بنده به جوانی بگویم که تو چه کار کرده ای؟ بلکه به مسؤلان دولت باید بگویم: کاری که دارید انجام می دهید، کار درستی هست یا نیست؟


تگ ها دانشگاه استاد دانشگاه مناظره استاد دانشگاه با رئیس جمهور

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت