پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          12 دی 1391 - 01 January 2013مسیر کیفی‌سازی دانشگاه آزاد در حال حاضر

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی و شیروان چرداول در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه آزاد در مسیر کیفی‌سازی در حال حرکت است.


پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، احمد شوهانی ظهر امروز در دیدار با اساتید دانشگاه آزاد و کارکنان این دانشگاه اظهار داشت: من خودم را معلم دانسته و اکنون نیز ارتباط خود را با دانشگاه قطع نکرده‌ام.

وی ادامه داد: در حال حاضر در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز در حد چند واحد تدریس دارم تا ارتباطم با دانشگاه قطع نشود.

این نماینده مجلس اضافه کرد: اکنون هم در سنگر مجلس به عنوان خادم مردم باید چندسالی در این راستا تلاش کنم که خود را آماده کرده‌ام.

شوهانی تصریح کرد: مسئولیت‌ها و وظایف محوله در مجلس شورای اسلامی بسیار سنگین است و باید در این راستا تلاش بیشتری شود.

* 9 دی نه بزرگ ملت به فتنه‌گران داخلی و خارجی بود

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی و شیروان چرداول در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه چند روزی بیشتر از سالروز حماسه 9 دی نگذشته من به این موضوع اشاره‌ای داشته باشم و در واقع این حماسه بزرگ را گرامی می‌دارم.

وی ادامه داد: حماسه 9 دی در واقع نه بزرگی به دشمنان داخلی به ویژه دشمنان خارجی بود که توسط ملت با بصیرت ایران اسلامی سر داده شد.

این نماینده مجلس اضافه کرد: مردم بابصیرت ایران اسلامی در این روز به جهانیان ثابت کردند که علاوه بر ولایت‌پذیری حامی بزرگی برای انقلاب اسلامی هستند.

*من خود را خدمتگزار دانشگاه می‌دانم

شوهانی تصریح کرد: در دیدارهایی که با مسئولان وزارت علوم در ماه‌های گذشته انجام شده اعلام کردم که دانشگاه آزاد مرکز توسعه علم و دانش است.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی و شیروان چرداول در مجلس شورای اسلامی گفت: من خود را خدمتگزار دانشگاه دانسته و برایم دانشگاه آزاد و دولتی و ... تفاوتی ندارد.

وی ادامه داد: در این مدت نیز حمایت خود را از دانشگاه و دانشگاهیان داشته و در این راستا مصرّ هستم.

این نماینده مجلس اضافه کرد: مطالبات همکارانم در حوزه دانشگاه را پیگیری کرده و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنم.

شوهانی تصریح کرد: صادقانه تاکنون نیز در این راستا تلاش کرده و این بار نیز در این جمع صمیمی وعده می‌دهم در این راه تلاش کنم.

*مشکلات دانشگاه آزاد را به خوبی می‌شناسم

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی و شیروان چرداول در مجلس شورای اسلامی گفت: به خوبی از مشکلات دانشگاه آزاد اطلاع داشته و در راه رفع این مشکلات تلاش می‌کنم.

وی ادامه داد: دانشگاه آزاد ایلام به لحاظ مالی دارای مشکلاتی است که تلاش می‌شود این مشکلات برطرف شود.

این نماینده مجلس اضافه کرد: حرکت به سمت کیفی‌سازی دانشگاه‌ها از اولویت‌ها و دغدغه‌های اینجانب در مجلس است.

شوهانی تصریح کرد: در حال حاضر به لحاظ کمی دانشگاه‌ها به طور مطلوبی در ایلام توسعه یافته‌اند و اکنون نوبت حرکت در مسیر کیفی‌سازی است.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی و شیروان چرداول در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از مراکز آموزش عالی در استان و کشور از لحاظ کیفی در شرایط مطلوبی نیستند.

*سئوالاتی در خصوص مراکز دانشگاهی از وزیر علوم پرسیدم

وی ادامه داد: اخیراً هم از وزیر علوم در خصوص این نوع مراکز دانشگاهی سئوالاتی را مطرح کردم که باید در نخستین فرصت دکتر دانشجو در کمیسیون مربوطه پاسخگوی نمایندگان باشد.

این نماینده مجلس اضافه کرد: من از وزیر علوم پرسیده‌ام که در خصوص کیفی‌سازی دانشگاه‌ها در کشور چه اقداماتی شده است.

این نماینده مجلس اضافه کرد: البته هدفم من از طرح این سئوال دانشگاه آزاد نیست بلکه در پاره‌ای از دانشگاه‌ها این موضوع وجود دارد.

شوهانی تصریح کرد: دانشگاه آزاد به لحاظ کیفیت خوب عمل کرده و من به خوبی آشنایی کامل با این مجموعه دارم.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی و شیروان چرداول در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه آزاد دارای امکانات مطلوبی در حوزه آزمایشگاه، کارگاه و ... است.
تگ ها مسیرکیفی سازی دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد دانشگاه

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت