پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          24 دی 1391 - 13 January 2013

دیدار طالقانی با مدیرکل ورزش و جوانان مشهد و  تأکید بر ایجاد گود زورخانه در دانشگاه‌ها


در دیدار سرپرست فدراسیون زورخانه‌ای با مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی بر ایجاد گود زورخانه در دانشگاه‌ها تأکید شد.‌


پرتال دانشگاهی به نقل از   گزارش خبرگزاری فارس، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در دیدار با سرپرست فدراسیون پهلوانی و ورزش زورخانه ای بر ایجاد گود زورخانه در دانشگاه‌ها تأکید کرد.

سیدعلی اکبر هاشمی جواهری گفت: خراسان رضوی مهد کشتی پهلوانی کشور است و نه تنها در کشور بلکه در دنیا حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

وی ادامه داد: آنچه ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای را در استان شاخص کرده است، وجود همدلی میان ورزشکاران و پهلوانان این رشته است.

هاشمی جواهری با تأکید بر اینکه لازمه ارتقای این ورزش در استان ورود زورخانه به دانشگاه‌ها است، خاطرنشان کرد: ورود این ورزش در دانشگاه‌ها موجب رشد اخلاق و معنویت در محیط علم و دانش و از طرفی موجب توجه محیط علمی به این ورزش و ارتقای فنی آن خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی تصریح کرد: امیدواریم با همکاری شهرداری زمانی فرا برسد که در هر محله‌ای در مشهد یک گود زورخانه وجود داشته باشد.

طالقانی، سرپرست فدراسیون زورخانه‌ای و پهلوانی نیز در این نشست عنوان کرد: ورزش پهلوانی در استان خراسان رضوی از سابقه خیلی زیادی برخوردار است و به لطف خدا بزرگان و پهلوانان زیادی را تحویل جامعه داده است.

وی اضافه کرد: باید برای زنده مانده ورزش پهلوانی، این ورزش میان خانواده‌ها وارد شود که لازمه آن توجه به سنین پایه است.

سرپرست فدراسیون زورخانه‌ای توجه به کشتی پهلوانی را یکی از روش‌های حساسیت خانواده‌ها به این ورزش دانست و گفت: به زودی این مسابقات در کشور آغاز خواهد شد تا بتوان با توجه به سنین پایه، روح تازه‌ای را در این ورزش دمید.*انتصاب مشاور عالی فدراسیون زورخانه‌ای


در حکمی از سوی محمدرضا طالقانی، سرپرست فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش باستانی و زورخانه‌ای، امیرمهدی شیرگیر به عنوان مشاور عالی فدراسیون زورخانه‌ای منصوب شد.

شیرگیر که پیشکسوت و صاحب سخن در ورزش زورخانه‌ای است، پیش از این (از آبان 1363) به عنوان دومین رئیس فدراسیون فعالیت داشته است.

تنظیم و تدوین آئین‌نامه‌ها و مقررات کشتی پهلوانی و ورزش باستانی و زورخانه‌ای مربوط به سال‌های مدیریت شیرگیر در فدراسیون است. تگ ها دانشگاه ورزش در دانشگاه ایجاد زورخانه در دانشگاه

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

ترجمه تخصصی دانشگاهی

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت