پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          15 بهمن 1391 - 03 February 2013


نمودار کمیته انضباطی دانشگاه  و  مقررات تقلب گرفتن
معاون دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام شرایط و ضوابط برخورد با دانشجویانی که تقلب می کنند، گفت: مراقبان حق ندارند تقلب را به زور از دانشجویان بگیرند.


پرتال دانشگاهی به نقل از علی صدر - معاون دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی در گفتگو با خبرنگار مهر، با تاکید بر اینکه هیچ مراقبی حق برخورد با دانشجویان خاطی را ندارد، اظهار داشت: مراقبان حق ندارند اگر تقلبی از دانشجویی دیدند آن را به زور دریافت کنند و این اقدام مراقب خلاف قوانین و مقررات آموزش است و در این زمینه بارها به مراقبان هشدار دادیم.


وی تاکید کرد: تنها به فرد گوشزد می شود که به علت تقلب باید جلسه امتحان را ترک کند اما اگر سر جایش ماند باز هم نمی توان به زور او را وادار به ترک جلسه کرد و دریافت تقلب باید با نهایت رافت اسلامی صورت گیرد.
موارد تقلب در دانشگاه علمی کاربردی

این مقام مسئول دانشگاه علمی کاربردی در ادامه با اشاره به میزان تقلبهایی که توسط دانشجویان این دانشگاه صورت می گیرد، اظهار داشت: معمولاً مورد خاصی را نداریم و دو تا سه هفته یک بار شاید 20 پرونده مورد بررسی قرار می گیرد.

وی درباره برخورد دانشگاه علمی کاربردی با تقلبهایی که از دانشجویان گرفته می شود، اظهار داشت: در این زمینه کاملاً طبق آیین نامه رفتار می شود، قرار نیست به تمام تقلبهایی که گرفته می شود نمره 25 صدم داد زیرا در برخی موارد اقدام به تقلب صورت می گیرد یعنی دانشجو برگه تقلب را با خود برده اما تقلب نکرده است.

به گفته معاون دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی، با این حال بسته به نوع تقلب در صورتیکه به تایید استاد رسیده باشد بر اساس آیین نامه رفتار خواهد شد.

نمودار کمیته انضباطی در دانشگاه علمی کاربردی

به گزارش مهر، پرونده دانشجویان در صورت اعمال تخلف در دانشگاه جامع علمی کاربردی لازم است بر اساس نمودار زیر، مراحلی را طی کند.

علی صدر در این باره گفت: پرونده های انضباطی دانشجویان در صورت لزوم باید در شورای اولیه یا مرکزی، واحد استانی تحت عنوان شورای بدوی یا در شورای مرکزی انضباطی که مربوط به موارد خاص است، مورد بررسی قرار می گیرند و در نهایت حکم صادر می شود.


در ایام پایان ترم نیمسال نخست سال تحصیلی جاری، برخی از دانشجویان دانشکده خبر از برخورد نامناسب مراقبان امتحانات خبر دادند به طوریکه در یک مورد مراقب اقدام به پاره کردن پاسخنامه دانشجویی شده بود.نمودار


تگ ها دانشگاه دانشگاه علمی و کاربردی مقررات تقلب گرفتن

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت