پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          22 اسفند 1391 - 12 March 2013
سپیدی موی رئیس دانشگاه به دلیل کمبود بودجه


جلسه پایان سال روسای بزرگ دانشگاههای کشور با حضور اتفاقی وزیر علوم حاشیه هایی در پی داشت.

پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرنگار مهر، جلسه پایان سال دانشگاههای بزرگ کشور عصر امروز در دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برگزار شد که وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری تصمیم به حضور در این جلسه گرفت و مواردی را با روسای دانشگاهها مطرح کرد.

این دیدار حاشیه هایی در پی داشت که در ادامه به آن اشاره می شود:

* وزیر علوم در میان سخنانش با رئیس یکی از دانشگاهها احوالپرسی کرد و از علت سفیدی موههای سرش پرسید و با خنده به او گفت بعد از مدتها شما را دیده ام موهای سرتان نسبت به گذشته سفید شده. عده ای می گویند شاید به خاطر کمبود بودجه است که پیری زودرس فرا رسیده است اما من می گویم اگر به خاطر بودجه بود خیلی بیشتر از اینها باید پیر می شدیم.

وزیر علوم در ادامه به روسای دانشگاهها گفت بی زحمت در این جلسه یک خورده موبایل هایتان را خاموش کنید تا با هم موارد مهمی را مطرح کنیم.

وی در میان سخنانش به برخی موارد در حوزه معاونت آموزشی دانشگاهها و این وزارتخانه اشاره کرد که در این میان حسین نادری منش معاون آموزشی وزیر علوم وارد جلسه شد. کامران دانشجو با خنده گفت حتی یک لحظه هم نشد غیبت معاون آموزشی مان را بکنیم.

پس از آن سعید جبل عاملی رئیس دانشگاه علم و صنعت وارد جلسه شد که وزیر علوم به رئیس دانشگاهی که در آن تدریس می کند ابراز ارادت کرد و گفت: رئیسم در جلسه حضور یافت. برخی از روساهای دانشگاهها با شوخی و خنده خطاب به دانشجو گفتند شما که دیگر نباید نگران ارتقا باشید که از رئیستان می ترسید.

از دیگر حاشیه های این نشست می توان به اظهارنظر وزیر علوم و روسای دانشگاهها در خصوص کاندیداتوری برخی از چهره های سیاسی اشاره کرد.

وزیر علوم در میان سخنانش در خصوص انتخابات ریاست جمهوری و فعالیت دانشگاهها در این زمینه گفت: حال می بینیم که 60 - 70 نفر برای انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا شده اند. در این میان یکی دو نفر از روسا با شوخی و خنده گفتند همه این افراد احساس تکلیف کرده اند که  می خواهند در انتخابات حضور داشته باشند.تگ ها بودجه دانشگاه دانشگاه کمبود بودجه دانشگاه

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت