پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          30 شهریور 1392 - 21 September 2013


ایجاد دانشکده های  جدید در دانشگاه خواجه نصیر

رییس دانشگاه خواجه نصیر با اشاره به اقدامات لازم در راستای گسترش این دانشگاه، گفت: سال گذشته مجوز احداث پنج دانشکده از هیات امنای دانشگاه اخذ شد که سه دانشکده از مهرماه امسال آمادگی پذیرش دانشجو را دارد.

به گزارش پرتال  دانشگاهی به نقل از مجید قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تصریح کرد: سه دانشکده‌ ریاضی، مهندسی مواد و مهندسی کامپیوتر از مهرماه آمادگی پذیرش دانشجو را دارد و دو دانشکده شیمی و فیزیک نیز در حال راه‌اندازی است.

وی با اشاره به گسترش زمین‌های دانشگاه، تصریح کرد: زمینی به مساحت 4.8 هکتار در بومهن شهرک فلسطین و زمینی به مساحت 4.2 هکتار در شرق تهران به دانشگاه واگذار شده است.

رییس دانشگاه خواجه نصیر با اشاره به برنامه‌های اجرایی دانشگاه در فصل تابستان، اظهار کرد:‌ دانشگاه فرصت مناسبی است که فعالیت‌های مناسبی در زمینه‌های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی انجام شود.

وی افزود: در بعد پژوهش فعالیت‌های خوبی در این زمینه انجام شده است، به طوری که تمام پروژه‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی توسط اساتید بررسی شده و اساتید نیز فرصت خوبی را برای انجام پژوهش‌های جدید در عرصه‌های مختلف پیدا کرده‌اند.

قاسمی تصریح کرد: یکی از اهداف دانشگاه در تابستان تجهیز امکانات دانشگاه و آبادی محوطه دانشگاه بود که با تصمیماتی که در این زمینه با معاونت‌های مختلف و تیم هیات رئیسه گرفته شد دانشگاه توانست تا حدودی در این زمینه موفق شود.

وی با اشاره به وضعیت خوابگاه‌های دانشگاه، خاطرنشان کرد: در حال حاضر وضعیت خوابگاه‌ها مطلوب نیست و با طرحی که وزارت علوم مبنی بر خصوصی سازی خوابگاه‌ها در پنج سال آینده داده است تلاش دانشگاه این است که طی 5 سال آینده خوابگاه را به بخش خصوصی واگذار کند.

رییس دانشگاه خواجه نصیر با بیان اینکه تا کنون 40 درصد از خوابگاه‌ها به بخش خصوصی واگذار شده است، خاطرنشان کرد: مطابق قانون دانشگاه موظف است به دانشجویان روزانه خوابگاه دهد که خوشبختانه تمامی دانشجویان روزانه دانشگاه خواجه نصیرالدین دارای خوابگاه هستند و در این زمینه نیز مشکلی وجود ندارد.

قاسمی با بیان اینکه در برخی از دوره‌های کارشناسی به دانشجویان خوابگاه ارائه نمی‌شود، گفت: خوابگاه‌هایی که در حال حاضر در اختیار دانشجویان قرار داده شده دارای وضعیت مطلوب و مناسبی است و ادعای دانشگاه این است که از نظر خوابگاهی این دانشگاه وضعیت مطلوبی دارد.

تگ ها دانشکده های جدید دانشکده جدید در دانشگاه خواجه نصیر

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت