پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          18 مهر 1392 - 10 October 2013


مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها روز دوشنبه در هفته آینده با حضور رئیس‌جمهور

سرپرست وزارت علوم گفت: مراسم آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه‌ها دوشنبه هفته آینده با حضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران برگزار می شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرنگار مهر دکتر جعفر توفیقی سرپرست وزارت علوم عصر امروز در حاشیه برگزاری هشتمین همایش دانش آموختگان مهندسی شیمی ایران که در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوال مهر در خصوص برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی با حضور رئیس جمهور گفت: مراسم آغاز سال تحصیلی جدید دوشنبه هفته آینده در دانشگاه تهران و با حضور رئیس جمهور برگزار می شود.

وی در ادامه به انتخاب رئیس جدید جهاد دانشگاهی اشاره کرد و گفت: در جلسه امروز هیات امنای جهاد دانشگاهی سرپرست جهاد دانشگاهی مشخص شد و با اکثریت آرا دکتر طیبی به عنوان سرپرست جهاد دانشگاهی انتخاب شد.

سرپرست وزارت علوم درخصوص استخدام اساتید و کارمندان که شائبه غیرقانونی بودن آن در انشگاه علامه مطرح بود گفت: تمام پرونده افرادی که جذب شده اند در حال بررسی است. پرونده برخی مشکلی نداشت و مشغول کار هستند، بخشی هم مراجعه نکردند و پرونده برخی نیز مشکل آئین نامه ای داشت که در حال بررسی است و نایج به زودی اعلام می شود.

توفیقی به اولین جلسه با اعضای کمیسیون آموزش که روز گذشته برگزار شده بود اشاره کرد و گفت: این اولین جلسه بود که با اعضای کمیسیون آموزش برگزار شد. جلسه مفیدی بود، سوال ها و ابهام ها مطرح شد و در زمانی که کمیسیون در اختیار من گذاشهت بود به سوال ها و ابهامات پاسخ دادم، خوشبختانه جلسه خوبی بود در جهت رفع ابهاماتی که وجود داشت و امیدواریم این تعامل ادامه داشته باشد.

وی روند این تعامل را مثبت ارزیابی کرد و گفت: به مرور که این تعاملات افزایش پیدا می کند، سوال ها و موانع موجود رفع می شود.

توفیقی به روند پذیرش دانشجو در دانشگاه پیا نور اشاره کرد و گفت: در حال حاضر تغییراتی صورت نگرفته، دانشگاه پیام نور امسال تعدادی دانشجوی حضوری پذیرفته درصورتیکه بر اساس اساسنامه وظیفه این دانشگاه پذیرش دانشجو به صورت نیمه حضوری است و این مسئله در دست بررسی است.

وی درباره انفصال از خدمت رئیس دانشگاه صنعی امیرکبیر نیز گفت: این مسائل معمول است، معمولا دیوان احکامی را صادر می کند و ما پیگیری می کنیم و این  ... رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر مشکلی برای ادامه فعالیت ندارد.

توفیقی درباره عزل و نصب ها نیز گفت: در هر حال یکی از وظایف وزارت علوم نظارت و ارزیابی است و معمولا هیات هایی به سمت دانشگاه ها اعزام می شوند و گزارش هایی را به وزارت علوم منعکس می کنند.

سرپرست وزارت علوم در پایان تاکید کرد: عزل و نصب‌ها یک جریان دائمی نیست و هر موقع ضرورت اقتضا کند تصمیمات گرفته می شود.

 

تگ ها برگزاری جشن آغاز سال تحصیلی دانشگاهها جشن آغاز سال تحصیلی جشن آغاز سال تحصیلی92

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت