پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          06 آذر 1392 - 27 November 2013


تغییر کاربری خوابگاه دانشگاه آزاد به هتل و ارایه خدمات به خانواده بیماران بیمارستان

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی از ارایه خدمات هتل دانشگاه آزاد اسلامی به اساتید و کارکنان این دانشگاه خبر داد و گفت: در ابتدا این هتل با هدف ارایه خدمات به خانواده بیماران بیمارستان فرهیختگان احداث شده است.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از :خبرنگار مهر، محسن هاشمی معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز در نشست خبری که در واحد علوم و تحقیقات این دانشگاه برگزار شد با اشاره به هتل دانشگاه آزاد گفت: در ابتدا این هتل هدف ارایه خدمات به خانواده بیماران بیمارستان فرهیختگان احداث شد.

وی با بیان اینکه این هتل 40 هزار متر مربع مساحت و 700 اتاق اتاق دارد خاطرنشان کرد: علاوه بر خانواده بیماران، اساتید دانشگاه و پرسنل دانشگاه نیز می توانند از امکانات این هتل استفاده کنند.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: این دانشگاه با احتساب واحد های سما دارای بیش از 500 واحد دانشگاهی و مرکز سما است که کارکنان و خانواده‌های آنها که برای کار به تهران سفر می‌کند می توانند دراین هتل مستقر شده و از خدمات آن استفاده کنند.

وی یادآورشد: البته این کاربری‌ها 50 درصد از ظرفیت هتل است و برای 50 درصد بعدی باید برنامه‌ریزی کنیم تا از طریق گردشگران به درآمدزایی برسیم.

دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد نیز همچنین در این خصوص گفت: هتل دانشگاه آزاد احداث شده و پیمانکار آن را به دانشگاه تحویل داده است.

وی درباره اینکه این هتل چند ستاره است گفت: هنوز ستاره آن مشخص نشده باید وزارت ارشاد بگوید ولی جزو هتل های بسیار خوب است 50 درصد آن را دانشگاه آزاد و دانشگاه های دیگر می توانند استفاده کنند برای باقی آن هم باید کاربری پیش بینی شود چرا که اول خوابگاه دانشجویی بود بعد تغییر کاربری داده شد.


تگ ها هتل دانشگاه آزاد بیمارستان دانشگاه آزاد احداث هتل دانشگاه آزاد

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت