پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 97 نتایج ارشد 97 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 97 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          24 بهمن 1392 - 13 February 2014


 نسخه چاپيارسال به دوستان
نماینده تام‌الاختیار دانشگاه آزاد در جنوب کشور:

دانشگاه آزاد از وابستگی به شهریه دانشجویان خارج می‌شود

نماینده تام‌الاختیار دانشگاه آزاد در جنوب کشور گفت: این دانشگاه از وابستگی به شهریه دانشجویان؛ خارج و درآمدزا می‌شود.

کریم زارع در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: کاهش وابستگی این دانشگاه به شهریه و جیب دانشجو شدنی است و برای تحقق این موضوع برنامه داریم.

نماینده تام‌الاختیار دانشگاه آزاد در جنوب کشور افزود: در حال حاضر بخشی از دانشگاه‌های کشور موفق شدند حقوق کارکنان و اساتید خود را از درآمدهای خود پرداخت کنند و به شهریه دانشجویان در این زمینه وابسته نباشند.

وی گفت: سیاست‌گذاری ما به این شکل است که در پنج سال آینده باید میزان وابستگی دانشگاه آزاد به شهریه دانشجویان تا 40 درصد کاهش یابد.

زارع با بیان اینکه درآمدزایی در دانشگاه آزاد با ظرفیت‌های زیادی که وجود دارد، شدنی است، ابراز داشت: در حال حاضر اگر حدود 3 هزار اختراعی که در اختیار داریم را بتوانیم با جذب سرمایه‌گذار آنها را تبدیل به درآمد کنیم، می‌توانیم در راستای کاهش وابستگی به شهریه گام برداریم.

نماینده تام‌الاختیار دانشگاه آزاد در جنوب کشور تصریح کرد: در افق 1404 دانشگاه آزاد باید به یک دانشگاه کارآفرین، با کیفیت جهانی تبدیل شود و رتبه نخست منطقه را نیز از آن خود کند.

این مسئول دانشگاهی ادامه داد: باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد در کنار نیروهای چابک، دو ظرفیت دیگر برای پیشرفت و تحول در این دانشگاه است به طوری‌که می‌توان گفت باشگاه پژوهشگران جوان قلب تپنده‌ای است که اهداف چشم‌انداز ما در 1404 را شدنی می‌کند.

وی تاکید کرد: ساز و کار کاهش وابستگی دانشگاه آزاد به شهریه دانشجویی را علاوه بر مسائل ذکر شده، با ایجاد پارک علم و فناوری، ارتباط با صنعت و تجاری‌سازی ایده‌های علمی دنبال می‌کنیم.

تگ ها شهریه دانشگاه آزاد وابستگی دانشگاه به شهریه وابستگی دانشگاه آزاد به شهریه اش

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank