پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 97 نتایج ارشد 97 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 97 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          29 بهمن 1392 - 18 February 2014


معاون فرهنگی وزیر علوم: تنوع دیدگاه‌ها در دانشگاه‌ها تقویت شود


به گزارش پرتال دانشگاهی کشور به نقل از (ایسنا)، دکتر سید ضیاء هاشمی در این مراسم که با حضور نماینده مردم تفرش در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مسئولین محلی در آمفی تئاتر دانشگاه تفرش برگزار شد، با بیان اینکه تنوع دیدگاه ها باید در دانشگاه ها تقویت شود اظهار کرد: تقویت فرهنگ و الگوی نقد و نقدپذیری مستلزم حضور سلیقه های مختلف، تعامل و تضارب افکار در محیط دانشگاه است.

وی افزود: در چنین فضایی است که وحدت و همدلی به منظور حرکت به سوی آرمان‌ها آغاز و امکان جلب مشارکت های عمومی ایجاد می شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم در ادامه گفت: کرسی های آزاداندیشی به عنوان یک استراتژی و راهبرد سیاسی و فرهنگی مورد تاکید وزارت علوم بستری برای بیان دیدگاه های مختلف و تمرینی برای آزادی در آراء و اندیشه است.

دکترهاشمی تصریح کرد: کرسی های آزاد اندیشی بستری برای آزاداندیشی در دانشگاه ها و یکی از شاخص های اصلی دانشگاه اسلامی به شمار می آید.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: حضور مردم ایران با دیدگاه های مختلف در راهپیمایی 22 بهمن نیز تجلی وحدت ، بصیرت و آرمان خواهی ملت در یک حرکت مشترک بود.

دکتر احمدرضا ربانی رییس سابق دانشگاه تفرش نیز در این مراسم ایجاد مرکز پردازش های فوق سریع و پیوستن به 11 دانشگاه دارای ابررایانه در کشور، استقلال مرکز رشد، واگذاری مدیریت کلینیک صنعت استان به دانشگاه تفرش،کسب مجوز گروه پژوهشی فتونیک،تجهیز آزمایشگاه های دانشگاه، افزایش پهنای باند دانشگاه به 16 مگا بایت و قرارگرفتن 9 مقاله اساتید این دانشگاه در فهرست مقالات داغ ، فعال شدن مرکز نشر دانشگاه و منعقد نمودن تفاهمنامه علمی وپژوهشی فی مابین دانشگاه تفرش ودانشگاه علوم وتکنولوژی لهستان را از مهمترین اقدامات خود در دوران تصدی ریاست دانشگاه تفرش عنوان کرد .

همچنین سرپرست دانشگاه تفرش نیز در این مراسم با بیان اینکه یکی از آرمان های انقلاب استقرار نظام مردم سالاری دینی است گفت: فراهم نمودن بستر مشارکت عموم استادان،کارکنان و دانشجویان در مدیریت دانشگاه اولویت اساسی دانشگاه تفرش در مقطع زمانی کنونی است.

دکتر محمد قاسم سحاب افزود: شکل گیری نظام مدیریتی با ثبات و پایدار که قائم به فرد نمی باشد وهمه افراد در اداره آن سهیم می باشند یکی از دستاوردهای این سیاست و اولویت است و علاوه بر این مشارکت و نظارت عموم بر روند کارها از خودرایی، پارتی بازی و سفارش پذیری جلوگیری می گردد.

گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات دکتر احمدرضا ربانی رییس سابق دانشگاه تفرش تقدیر و دکتر محمد قاسم سحاب به عنوان سرپرست دانشگاه تفرش از سوی وزیر علوم معرفی شد .

تگ ها معاون فرهنگی وزیر علوم: تنوع دیدگاه‌ها در دانشگاه‌ها تقویت شود معاون فرهنگی وزیر علوم نوع دیدگاه‌ها در دانشگاه‌ها تقویت شود

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank