پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          15 اسفند 1392 - 06 March 2014


آخرین وضعیت تفکیک جنسیتی دانشگاه علامه و بازگشت اساتید بازنشسته در صورت نیاز دانشکده ها


حسین سلیمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت طرح پژوهشی مذکور و ارایه آن به شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: هنوز نتیجه این طرح پژوهشی مشخص نشده و به شورا ارسال نشده است .

وی در خصوص اینکه این طرح تحقیقی چه زمانی به اتمام خواهد رسید گفت: این مساله را اساتید جامعه شناسی دانشگاه که در این زمینه فعالیت می کنند مشخص خواهند کرد.

سرپرست دانشگاه علامه طباطبایی درباره آخرین وضعیت جذب اساتید بازنشسته گفت: دراین باره نظر دانشکده ها را جویا شده ایم تا بررسی و مشخص کنند که کدام یک از اساتید دانشگاه علاقمند هستند که ارتباط مستمری با دانشگاه داشته باشند و گروه ها نیز نیاز خود را اعلام کنند تا دراین مورد تصمیم نهایی اتخاذ شود.

به گزارش مهر، پیش از این سرپرست دانشگاه علامه طباطبایی در خصوص تفکیک جنسیتی در دانشگاه علامه اعلام کرده بود که در این زمینه سیاست گذشته را ادامه خواهد داد و قبل از هر گونه سیاست گذاری جدید در این زمینه دو فعالیت جدید در دانشگاه صورت خواهد گرفت. اول اینکه از معاونت پژوهشی دانشگاه درخواست شده با کمک اساتید علوم اجتماعی و روانشناسی مطالعه جدی در زمینه معایب و محاسن تفکیک جنسیتی انجام دهند .

بر همین اساس نتیجه این پژوهش به شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم ارائه می شود تا در این زمینه سیاست‌گذاری کنند و دانشگاه علامه نیز در این زمینه مانند دیگر دانشگاه ها رفتار کند.

همچنین بر اساس بررسی که طی سه چهار سال گذشته توسط دانشگاه علامه صورت گرفته است  65 نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه بازنشسته شدند که تعدادی از آنها با درخواست خودشان بوده، تعدادی از این اساتید نیز به علت پر شدن سنوات بازنشسته شده اند .پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت