پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 97 نتایج ارشد 97 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 97 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          20 اسفند 1392 - 11 March 2014


توضیحات سرپرست دانشگاه علم و صنعت درباره ابهامات بازگشت بکار برخی اساتید

سرپرست دانشگاه علم و صنعت ایران درباره ابهامات بازگشت به کار برخی اعضای هیات علمی گفت: بنابر تشخیص دادگاه و مرجع قضایی، حکم به بازگشت به کار افراد صادر شده و دانشگاه نیز قانونا حکم را به مورد اجرا گذاشته است.

 به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل ازسرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر برخورداری در نشست شورای دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: این جلسه گردهمایی دوستانه مدیران دانشگاه است تا از نقطه نظرات هم بهره مند شویم. دکتر برخورداری در خصوص لزوم هماهنگی دانشکده ها و مدیریت ها در اجرای برنامه هایی نظیر جشن دانش آموختگی سخن گفت و افزود: برگزار کننده چنین مراسمی باید خود دانشکده ها باشند.

وی ضمن تقدیر از برگزارکنندگان این مراسم تاکید کرد ارتباط مدیران و دانشکده ها باید در همه امور باشد تا راندمان کار افزایش یابد و منجر به نشاط کاری و نشاط علمی شود.

دومین موضوعی که دکتر برخورداری درباره آن سخن گفت بحث استخدام در دانشکده ها بود که از روسای دانشکده ها خواست اطلاعات اعلام نیاز دانشکده را ارسال نمایند تا برای سال آینده برنامه ریزی شود.

وی به برخی موانع استخدام نظیر محدودیت تشکیلات دانشگاه اشاره کرد و در این راستا گفت: اعلام نیازها باید بر اساس مدارک و مستندات باشد..

سرپرست دانشگاه علم و صنعت همچنین درباره ابهامات بازگشت به کار برخی اعضای هیات علمی توضیحات مبسوطی ایراد کرد و توضیح داد: برای برخی ممکن است این تردید پیش آید که دانشگاه قصد دارد برخی نیروها را به دانشگاه بازگرداند. این نظر درستی نیست و ما موظف و مکلف به اجرای قانون هستیم. چنانچه فردی قبلا از دانشگاه اخراج شده و به مراجع قضایی شکایت کرده و همان مرجع قضایی، امروز حکم به بازگشت به کار فرد می دهد، اولا حکم قطعی و لازم الاجراست و ثانیا دانشگاه در صلاحیت چون و چرا کردن در حکم قاضی نیست بنابراین حکم قانونی را اجرا می کنیم.

وی به ذکر نمونه هایی از موارد پیش آمده پرداخت که بنابر تشخیص دادگاه و مرجع قضایی، حکم به بازگشت به کار افراد صادر شده و دانشگاه قانونا حکم را به مورد اجرا گذاشته است.

سرپرست دانشگاه علم و صنعت تاکید کرد: بسیار خوش بینیم که دانشگاه جلو رود و سربلندی دانشگاه، تامین شود. هر چه فضا تلطیف تر شود، هم به نفع دانشگاه هم به نفع نظام و هم مورد رضای خداست.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی نژاد رییس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها نیز در سخنانی گفت: دانشگاه جزئی از نظام است و هر عزیزی که سکاندار مدیریت دانشگاه باشد، عزیز همه ما و مدیر نظام است و همه باید به او کمک کنیم.

وی تاکید کرد: همه ما در دانشگاه علم و صنعت ایران، علاقه مند به دانشگاه و به دنبال رشد و تعالی آن هستیم و دوست داریم در آن، فضایی معقول و پر نور و مملو از نشاط علمی حاکم باشد.

ابراهیمی نژاد، تصریح کرد: افراط و تفریط باعث دشواری کار می شود و توصیه کرد همه با حکمت مداری و حق مداری به گونه ای حرکت کنیم تا دانشگاه بتواند به سمت اهداف خود حرکت کند.


خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank