پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 97 نتایج ارشد 97 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 97 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          27 فروردین 1393 - 16 April 2014


افزایش فعالیت موسساتی که از نام شریف سوء استفاده می‌کنند/ هشدار دانشگاه به والدینیک مقام مسئول در دانشگاه صنعتی شریف گفت: موسسه مدرسان شریف، چند مورد از اساتید و دفتر حقوقی دانشگاه صنعتی شریف شکایت کرده که همچنان در شعب مختلف دادگاه در حال بررسی است.
یک مقام مسئول در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت شکایت دانشجویان از مدرسان شریف گفت: دانشگاه صنعتی شریف تاکنون شکایتی از موسسه مدرسان شریف نکرده است.

وی ادامه داد: یک یا دو مورد شکایتی هم که از این موسسه صورت گرفته، توسط دانشجویانی از دانشگاه بوده نه دانشگاه صنعتی شریف.

این مقام مسئول دانشگاه صنعتی شریف تصریح کرد: موسسه مدرسان شریف، چند مورد از اساتید و دفتر حقوقی دانشگاه صنعتی شریف شکایت کرده که همچنان در شعب مختلف دادگاه در حال بررسی است.

وی در ادامه با اشاره به افزایش فعالیت مؤسساتی که با استفاده از نام "شریف"  و یا اسامی مشابه، سعی در القای ارتباط آموزشی با این دانشگاه دارند، گفت: متاسفانه موسسات زیادی در رابطه با کنکور و غیر کنکور و مسائل آموزشی و حتی در رابطه با آموزش های مقطع دبیرستان از اسم شریف استفاده می کنند.

این مقام مسئول دانشگاه صنعتی شریف افزود: با توجه به این مساله که دانشگاه صنعتی شریف یکی از دانشگاه های بزرگ و نخبه پرور کشور است، والدین با توجه به حساسیتی که نسبت به فرزندان خود دارند، علاقمندند فرزندانشان در موسسه آموزشی حضور داشته باشد که به نوعی به این دانشگاه مرتبط است.

وی افزود: بنابراین به موسساتی مراجعه می کنند که از نام شریف استفاده می کنند این درحالی است که دانشگاه صنعتی شریف با هیچ مؤسسه ارائه دهنده دوره‌های پیش دانشگاهی یا آمادگی کنکور (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا)، ارتباط ندارد.

این مقام مسئول دانشگاه صنعتی شریف افزود: دانشگاه صنعتی شریف بارها به این موسسات که به نوعی از نام دانشگاه شریف استفاده می کنند تذکر داده ولی همچنان موسساتی هستند که به نوعی از نام دانشگاه استفاده می کنند.

وی از مراجعه کنندگان به این موسسات، خواست هوشیار بوده و قبل از هر اقدامی در مورد موسسه مذکور تحقیق کرده و صحت ماجرا را جستجو کنند.

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank