پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 97 نتایج ارشد 97 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 97 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          04 اردیبهشت 1393 - 24 April 2014


جدیدترین خبرها از تشکیل شورای انتخاب رئیس دانشگاه تهران

معاون حقوقی وزارت علوم، تازه ترین جزئیات تشکیل شورای انتخاب رئیس دانشگاه تهران را اعلام کرد.

سعدالله نصیری قیداری درباره آخرین وضعیت تشکیل کمیته 50 نفره تعیین رئیس دانشگاه تهران، گفت: عده ای از اعضای هیأت علمی پیشکسوت دانشگاه تهران از تمام دانشکده های دانشگاه تهران برای عضویت در این کمیته انتخاب شده اند و طی روزهای آینده نفرات این کمیته به طور کامل انتخاب می شوند.

وی در این باره با اشاره به اینکه انتخاب استادان توزیع دانشکده ای دارد، اظهار داشت: این استادان به نسبت جمعیت استادان هر دانشکده در کمیته 50 نفره به عضویت در می آیند، به عنوان مثال از میان 360 استاد دانشکده فنی، 9 استاد برای عضویت در کمیته انتخاب شده اند و این انتخابات برای سایر دانشکده های دانشگاه تهران در حال انجام است.

معاون حقوقی وزارت علوم با بیان اینکه در تعیین رئیس دانشگاه تهران فضای مثبت و مناسبی در حال شکل گیری است، درباره جنجال سازی رسانه ای که در تعیین رئیس دانشگاه تهران صورت می گیرد، تاکید کرد: اگر از جنجال سازیها و مباحث غیرمستند در فضای رسانه ای پرهیز شود، بهتر است و امیدوارم نتیجه مطلوبی هم برای دانشگاه تهران و وزارت علوم به دست آید.

وی خاطرنشان کرد: افرادی که در حال انتخاب اند از اعضای هیأت علمی دارای مرتبه های بالای علمی هستند، به این افراد اعتماد کامل وجود دارد و در سالهای حضورشان در دانشگاه تهران، سایرین به آنان اعتماد دارند.

به گفته نصیری قیداری، کار انتخاب اعضای این شورا به روزهای پایانی خود نزدیک می شود و مرحله بعدی اقدامات این شورا، زمان بر نخواهد بود.

این مقام مسئول وزارت علوم در پاسخ به این سوال که آیا کمیته به ریاست محمد حسین امید - سرپرست فعلی وزارت علوم برگزار می شود یا خیر، گفت: خیر. فعلاً بحث ریاست این کمیته مطرح نیست. افراد منتخب در این کمیته در نخستین جلسه با رای گیری افرادی را برای نظارت بر شورا از میان خود معین می کنند.

 


پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank