پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 97 نتایج ارشد 97 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 97 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          17 خرداد 1393 - 07 June 2014


تفاهم نامه دانشگاه آزاد با شهرداری و جزییات آناین تفاهم نامه به منظور تامین شرایط و فعال سازی تمام امکانات و منابع علمی و سرمایه های علمی و فرهنگی شهرداری تهران و دانشگاه آزاد اسلامی منعقد شد.

بر اساس بندهای این تفاهم نامه، مقرر شده همکاری در جهت ارتقای سطح تحصیلی مدیران و کارکنان شهرداری طبق ضوابط با تاکید بر تفاهم نامه قبلی فیمابین دانشگاه آزاد اسلامی و شهرداری انجام شود.

بر اساس این تفاهم نامه و با توجه به اینکه اجرای پروژه های عمرانی شهرداری در حال حاضر باید از دیدگاه زیست محیطی، پروژه های فرهنگی، ورزشی، هنری، آموزشی و ... و منظر شهری نیاز به مطالعه و پژوهش و داشته آسیب شناسی شود، بنابراین شهرداری می تواند از اساتید برجسته دانشگاه به عنوان مشاور استفاده کند تا بتواند مسائل مرتبط شهری را به صورت علمی و اساسی حل کرده و دانشگاه آزاد اسلامی نیز متعهد به همکاری است.

از جمله تعهدات شهرداری و دانشگاه آزاد اسلامی در این تفاهم نامه، حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی(ارشد، دکتری) دانشگاه بر اساس نیاز شهرداری و معرفی نمایندگان دانشگاه آزاد برای عضویت در کمیته های علمی وابسته به شهرداری به منظور اجرایی کردن طرحهای پژوهشی و فناوری و انجام مطالعات امکان سنجی،بررسی طرح های مورد نیاز شهرداری در کمیته های علمی و تخصصی دانشگاه و حمایت از توسعه فناوری و ایده های نوآورانه معرفی شده از سوی دانشگاه و دسترسی مخاطبین شهرداری به منابع علمی موجود در دانشگاه و ارائه خدمات فنی و مهندسی از سوی دانشگاه به شهرداری و بالعکس است.

در این تفاهم نامه مقرر شده است شهرداری تهران حداکثر مساعدت و همکاری لازم را نسبت به درخواست های دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص تراکم و کاربری مورد نیاز دانشگاه و همچنین کمیسیون های مربوطه (منجمله کمیسیون ماده پنج و ...) انجام دهد.

بر اساس بندهای این تفاهم نامه، شهرداری تهران با توجه به مصوبه شورای شهر همکاری های لازم را در مورد نحوه محاسبه عوارض نوسازی، صدور پروانه و گواهی پایان کار ساختمان های دانشگاه آزاد اسلامی در سطح شهر حداکثر تخفیفات لازم را با در نظر گرفتن ماهیت آموزشی و تحقیقاتی بودن دانشگاه اعمال کند.

با توجه به اینکه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی مستقر در شهر تهران دارای ابنیه پراکنده هستند و این موضوع در سیمای شهری منجمله ترافیک و ... موثر است بر اساس این تفاهم نامه مقرر شد شهرداری در صورت وجود زمین در سطح شهر و بافت های فرسوده شهری،جهت ساخت ابنیه مورد نیاز دانشگاه و تجمیع در راستای افزایش سطح فرهنگ مناطق مورد نظر شهر با نگاه فرهنگی، آموزشی اراضی مذکور را به دانشگاه معرفی و واگذار کند.

در تفاهم نامه ما بین دانشگاه آزاد اسلامی و شهرداری تهران قید شده است به منظور حفظ محیط زیست و رعایت ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری در طرح های توسعه دانشگاه آزاد منجمله در محدوده پونک حصارک (منطقه 5 شهرداری)،طرح جامع توسعه دانشگاه که شامل وضع موجود و برنامه های توسعه آینده است به حوزه معاونت شهرسازی و معماری ارائه شود و شهرداری حداکثر مساعدت و همکاری لازم در این زمینه را انجام دهد.

روش اجرایی تفاهم نامه به این صورت است که طرفین یکی از کارشناسان منتخب خود را به عنوان نماینده تام الاختیار تعیین و به طرف مقابل معرفی می کند. بر همین اساس نمایندگان طرفین جلسات مداوم خواهند داشت و با برنامه ریزی و هماهنگی های لازم، تصمیمات مشترک را اتخاذ و بر اساس صورت جلسه تنظیمی ابلاغ خواهند کرد که برای هر دو نهاد لازم الاجراست.

مدت تفاهم نامه از زمان امضای آن برای چهار سال تعیین می شود و در صورت تراضی و توافق طرفین این مدت قابل تمدید خواهد بود.

 


پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank