پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 97 نتایج ارشد 97 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 97 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          20 خرداد 1393 - 10 June 2014


طه هاشمی: امروز دانشگاه آزاد در تیررس حرکت های تند استمعاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم تودیع و معارفه رئیس مرکز آزمون دانشگاه گفت: تغییر مدیریت به معنای این نیست که مدیر گذشته دارای مشکل بوده یا اعتراضی به مدیریت وی وجود داشته، بلکه فکر نو در همه حال می‌تواند تحول‌آفرین باش


به گزارش جماران به نقل از آنا، دکتر طه هاشمی با بیان اینکه این اتفاق ممکن است برای همه ما رخ دهد، گفت: باید خود را آماده کنیم که با وجدانی راحت در زمان مقرر از مسئولیت‌های خود خداحافظی کنیم.

وی با بیان اینکه حساسیت‌ها نسبت به دانشگاه آزاد در این مقطع بیشتر شده است، گفت: نیاز دانشگاه بود که این انتصاب انجام شود و اصولا جابجایی مشاغل یک عرف پذیرفته شده ملی و بین‌المللی است.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه باید کسی به جای دکتر اقبالی به این سمت منصوب می‌شد که بتواند حق مطلب را ادا کند، گفت: دکتر علوی فاضل جزو شخصیت‌های قابل قبول دانشگاه آزاد اسلامی است.

طه هاشمی با تأکید بر اینکه از تجربیات دکتر اقبالی در زمینه‌های دیگر استفاده خواهد شد، بیان کرد: در برهه کنونی مهمترین امر این است که مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی دست به دست هم دهند تا بتوانند در مسیر پیش رو موفق‌تر عمل کنند.

وی گفت: امروز دانشگاه آزاد در تیررس حرکت‌های تند بیرونی است و به همین دلیل باید مسائل دانشگاه آزاد اسلامی هماهنگ‌تر پیش برود.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: مسئولیت ریاست مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، مسئولیت بسیار حساسی است و اگر با دقت مدیریت نشود، دانشگاه با مشکل روبرو خواهد شد، بنابراین ریاست دانشگاه این حق را دارد که مدیران خود را طوری انتخاب کند که با هم هماهنگ‌تر باشند.

وی ضمن تشکر از اقبالی به خاطر زحماتش، گفت: وی در حوزه‌های دیگر می‌تواند منشأ اثرات مفیدی باشد.

هاشمی از تمام پرسنل و معاونان مرکز آزمون خواست که با رییس جدید همکاری لازم را داشته باشند.

علی عسگری: مسئولیت تمام دست‌اندرکاران در دانشگاه آزاد اسلامی بسیار خطیر است

همچنین در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین علی عسگری معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی در این نشست گفت: همه ما از نظر عمل و شأن انسانی‌مان، از جنبه معنویت‌گرایی و آخرت‌گرایی در گرو عمل خود قرار داریم.

وی با تأکید بر اینکه مسئولیت‌های کاری مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی با افرادی که از دولت حقوق می‌گیرند، متفاوت است، گفت: تفاوت ما با حقوق‌بگیران دولت از این جهت است که آنها حقوق خود را از پول نفت می‌گیرند، ولی ما از شهریه دانشجویان. به همین دلیل از جنبه الهی و بُعد ملی و جمعی قضیه، مسئول هستیم که خدمات صادقانه و واقعی به  دانشجویان ارائه کنیم.

معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به شرایط اقتصادی مردم، گفت: وظیفه مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی است که انگیزه تحصیل را در دانشجویان بالا ببرند و با مردمداری، رضایت خاطر آنها را فراهم کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی عسگری با تأکید بر اینکه تشکیلات دانشگاه آزاد با شهریه دانشجویان اداره می‌شود، تصریح کرد: مسئولیت تمام دست‌اندرکاران در دانشگاه آزاد اسلامی بسیار خطیر است و اگر حقی ضایع شود، قابل پذیرش نیست.


پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank