پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 98 نتایج ارشد 98 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 99 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 99 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          10 امرداد 1393 - 01 August 2014

خروجی آموزش و پرورش فقط ورودبه دانشگاه نباشد
ایرج ندیمی، نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شوری اسلامی امروز (9 مرداد ) در نشست صمیمی وزیر آموزش و پرورش با فرهنگیان لاهیجان و سیاهکل، دیلمان و رودبنه با بیان اینکه عصر امروز، عصر ثروت سرمایه انسانی است گفت: منابع قدرت ثروت در جهان به معدن و ساختمان‌های آسمان خراش نیست بلکه به سرمایه انسانی است که پیشرفت و اسباب ترقی را فراهم می کند.

 

وی آموزش و پرورش را معدن پرورش سرمایه های انسانی دانست و با بیان اینکه آموزش و پرورش از وزارت خانه‌های مهم و کلیدی است، اظهار کرد: فرهنگیان هم با کثرت و هم قدرت در همه امور اداره جامعه، نقش دارند.
 

این مقام مسئول با اشاره به آموزش با اقتصاد مقاومتی بازار کار تاکید کرد و گفت: همچنان در این زمینه نیازمند کار و تلاش با برنامه ریزی هستیم و خروجی آموزش و پرورش نباید فقط ورود به دانشگاه باشد بلکه دانشگاه باید در همه امور موثر بوده و یک صنعتگر خوب، یک کشاورز خوب و یک کار آفرین و... پرورش دهد.
 

ندیمی ادامه داد: آموزش و پرورش علاوه بر مدرک باید تجلی ورود توانمندی‌های و استعدادهای و خلاقیت‌هایی باشد که هنوز در این زمینه جای کار دارد.

 

وی تاکید کرد: فضای پرورش، آموزش و مهارت در شرایطی که دچار هجمه‌ دشمنان از طریق اینترنت، ماهواره و فضاه‌های مجازی و ... هستیم نیازمند تقویت بیشتری است و باید بیش از گذشته در چنین اموری، بپردازیم .
 

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل گفت: فرهنگیان ما نباید دغدغه معیشتی داشته باشند و خواستار فراهم سازی امکانات رفاهی و خدماتی با ارائه کمک‌ها و حمایت‌های ویژه برای این قشر زحمتکش هستیم.


ندیمی در ادامه با انتقاد از روش سنتی آموزش و تکیه بر محفوظات تصریح کرد: همچنان روش ما در آموزش سنتی است و به نظام محفوظات تکیه کرده ایم در حالی که باید رویکردهای ما را جدید کنیم .
 

وی اضافه کرد: امروز حتی آموزش متفاوت شده است و باید دسترسی‌ها تغییر یابد چرا که کامپیوتر مبنای سواد امروزی است .
 

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل با اشاره به پیشینه فرهنگی گیلان اشاره و تصریح کرد: استان گیلان با قدمت چند هزار ساله از لحاظ فرهنگی جزء استان‌های با سابقه و برتر کشور است اما دچار کمبودهای است که نمی‌تواند پاسخگوی فرهنگنیان استان در ابعاد مختلف باشد.
 

وی اظهارکرد : ما گیلانیان انتظار داریم تا از فرهنگیان این استان در مسئولیت‌ها و مدیریت‌های کشوری استفاده شود و در این راستا نیز گیلانیان در این ستاد جای داشته باشند.
 

ندیمی در ادامه آموزش و پرورش را دروازه صادرات مدیریت کشور دانست و گفت: معلمان و فرهنگیان در آفرینش انقلاب و تداوم آن نقش موثری داشتند و باید کرامت آنان حفظ شود.
 

وی در پایان خواستار برگزاری کنگره شهدای فرهنگی در استان شد.

تگ ها خروجی آموزش و پرورش فقط ورودبه دانشگاه نباشد آموزش و مهارت رییس آموزش و پرورش لاهیجان دانشگاه ها

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank