پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 98 نتایج ارشد 98 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 99 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 99 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          10 امرداد 1393 - 01 August 2014

سخنان معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل در مورد فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در حوزه پزشکی

سلیم پناهی، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل در آستانه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان اینکه فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در حوزه پزشکی و سلول‌های بنیادی ستودنی است، افزود: جایگاه جهاد دانشگاهی در تجاری سازی علم و پژوهش در کشور بسیار بالاست.

وی کیفیت و کمیت تعامل و همکاری کلان جهاد دانشگاهی با دستگاه‌های دیگر را مثبت ارزیابی و تصریح کرد: برخی از دستگاه‌ها با جهاد دانشگاهی همکاری نمی‌کنند و جهاد دانشگاهی را رقیبی برای خود می‌بینند، که در این رابطه سیاست‌های کشور باید در جهت ایجاد همکاری بین این نهاد و سایر دستگاهها باشد.

پناهی خاطرنشان کرد: همکاری‌های جهاد دانشگاهی و سایر دستگاه‌ها باید به نحوی باشد که این همکاری باعث تقویت، ارتقای فناوری‌های جدید به تمام بخش‌های اقتصادی و واحدهای مختلف شده و موجب تسهیل توسعه زیرساخت‌ها شود.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل با بیان اینکه میزان استفاده از دستاوردهای علمی جهاد دانشگاهی کم است، افزود: استفاده از کالای خارجی مشابه در این زمینه باعث کندی فعالیت این نهاد می‌شود، که در صورت حمایت از تولیدات داخل کشور و عدم اجازه ورود کالای خارجی مشابه در این زمینه به توسعه این نهاد کمک می کند.

پناهی میزان بهره وری در جهاد دانشگاهی را بالا دانست و تصریح کرد: جهاد دانشگاهی با استفاده از نیروی انسانی ماهر و فناوری‌های نو، این نوآوری‌ها را به روز می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: این نهاد علاوه بر این‌که نیازهای کشور را در ابعاد مختلف برآورده می‌کند، موجب ارتقاء جایگاه خود در صحنه رقابت جهانی شده و به رشد کشور کمک می نماید.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل با اشاره به عملکرد مثبت خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا، افزود: با توجه به اعتماد مردم به خبرگزاری های جهاد دانشگاهی و ارائه خبر در تمام زمینه های فرهنگی، اجتماعی، و اقتصادی و سیاسی، این دو رسانه ارزیابی خوبی دارند.

پناهی در پایان گفت‌وگوی خود با خبرنگار ایسنا، هدف اصلی این نهاد علمی و پژوهشی را گسترش تحقیقات در سطح جامعه برای رسیدن به خود اتکایی عنوان و تصریح کرد: این نهاد نباید به بازیهای سیاسی وارد شود، زیرا در صورت وارد شدن به بازیهای سیاسی از اصل هدف خود دور می ماند.

تگ ها معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل سلیم پناهی اردبیل دانشگاه اردبیل سلول بنیادی ایسنا دانشگاهی و پزشکی فناوری

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank