پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          20 امرداد 1393 - 11 August 2014


پایگاه اینترنتی روزباز ویژه مجازین انتخاب رشته در دانشگاه علم و صنعت راه‌اندازی شد


 معاون فرهنگی دانشگاه علم و صنعت با اعلام راه‌اندازی پایگاه‌ اینترنتی روزباز ویژه داوطلبان انتخاب رشته کنکور93 گفت: در پایگاه اینترنتی روزباز به آدرس openday.iust.ac.ir فضایی فراهم شده تا داوطلبان کنکور با مراجعه به این سایت با دانشکده‌ها و رشته‌ها و گرایش‌های مختلف آشنا شوند و با یک تور مجازی سه بعدی بتوانند تمام فضای دانشگاه را مشاهده کنند.

دکتر شریعت افزود: از آنجایی که در هنگام انتخاب رشته داوطلبان نیازمند اطلاعات بیشتر نسبت به رشته‌ها و دانشگاه‌ها هستند به همین منظور دانشگاه علم وصنعت با راه‌اندازی پایگاه اینترنتی روز باز به آدرس openday.iust.ac.ir فضایی را فراهم آورده تا داوطلبان علاوه بر آشنایی با رشته‌ها، گرایش‌ها و دانشکده‌ها و آینده شغلی خود نسبت به فعالیت‌های دانشجویی، بحث زندگی دانشجویی و امکانات و فرصت‌های دانشگاه‌ اطلاع کسب کنند.

معاون فرهنگی دانشگاه علم وصنعت با اشاره به یکی دیگر از امکانات این پایگاه اینترنتی گفت: تور مجازی سه بعدی در پایگاه فراهم شده تا داوطلبان بتوانند از تمام فضاهای دانشگاه دیدن کنند. همچنین در مورد تسهیلات ویژه‌ای که برای داوطلبان ممتاز در نظر گرفته شده است اطلاع رسانی شده است.

وی با اشاره به فعالیت‌های دانشگاه علم و صنعت اظهارکرد: دانشگاه علم وصنعت از نظر فعالیت دانشجویی جزو دانشگاه‌های فعال محسوب می‌شود و علاوه برانجمن‌های علمی در تمامی دانشکده‌ها، انجمن‌های علمی میان رشته‌ای نیز ایجاد کرده‌ایم.

شریعت با اشاره به آغاز به کار مجدد انجمن اسلامی دانشگاه علم و صنعت از مهرماه گفت: تشکل‌های مختلفی که فعالیت‌های فرهنگی و سیاسی انجام می‌دهند نیز در در دانشگاه علم و صنعت فعال هستند و فقط یک وقفه‌ای در فعالیت انجمن اسلامی دانشگاه ایجاد شده بود که امیدواریم با برگزاری انتخابات در مهرماه آغاز به کار کند.

وی با اشاره به وقفه‌ای که در فعالیت شورای صنفی دانشگاه علم و صنعت ایجاد شده بود، اظهارکرد: با برگزاری انتخابات در اردیبهشت امسال شاهد آغاز به کار دوباره شورای صنفی در دانشگاه بوده‌ایم.

معاون فرهنگی دانشگاه علم و صنعت با بیان اینکه به تمامی درخواست کنندگان نشریات مجوز فعالیت داده شده است، گفت: دفاتر فرهنگی در تمامی دانشکده‌ها فعال هستند و فضای نشاط و پویایی در دانشگاه حاکم است؛ اما امیدواریم با توسعه فعالیت‌های فرهنگی و آغاز به کار مجدد انجمن اسلامی، شاهد پویایی و نشاط بیشتر در سال آینده باشیم.

شریعت با اشاره به برگزاری اردوی معارفه برای جدید الورودی‌های سال 93 گفت: برای تمامی دانشجویان جدید الورود درسی تحت عنوان آشنایی با رشته‌ها و مهارت‌های دانشجویی خواهیم داشت تا فرصتی فراهم شود تا دانش آموزان با آنچه یک دانشجو نیاز دارد آشنا شوند. همچنین بیش از پیش با انسجام بیشتری بحث اردوهای دانشجویی را پیگیری خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه در سال آینده توجه ویژه‌ای به انجمن‌های علمی بین رشته‌ای در تحصیلات تکمیلی خواهیم داشت، اظهار کرد: بیش از نیمی ازدانشجویان علم و صنعت در مقطع تحصیلات تکمیلی تحصیل می‌کنند. به همین منظور دفتر پژوهشی با فراهم کردن یک فضای تحقیقاتی در سال تحصیلی جدید به دنبال ایجاد بسته مناسب برای توسعه فعالیت‌های تحقیقاتی تحصیلات تکمیلی است.

شریعت با بیان اینکه در بحث فضای مجازی نگاه ویژه‌ای داریم، افزود: پایگاه اینترنتی روز باز یکی از کارهای ماست و امیدواریم در طول سال با یک نگاه جدید این مساله را توسعه دهیم و برنامه‌های جدیدی که در حوزه فضای مجازی داریم آثار آن به زودی دیده می‌شود.

معاون فرهنگی دانشگاه علم و صنعت درباره ایجاد دفتر ارتباط با مدرسه نیز گفت: سعی داریم با فعال کردن این دفتر طرح‌هایی همچون روزباز را در تمامی سال اجرایی کنیم تا امکان بازدید مدارس از فضای دانشگاه‌ها فراهم شود و با طراحی یکسری مسابقات آن‌ها با فضای دانشگاه آشنا کنیم.


تگ ها پایگاه اینترنتی

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی