پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          28 امرداد 1393 - 19 August 2014


دانشگاه ایرانیان به زودی فعالیت خود را شروع خواهد کرد


شورای عالی انقلاب فرهنگی از یک سو؛ وزارت علوم از سوی دیگر، و دانشگاه ایرانیان در میانه ! احتمالا این وضعیت عجیب دانشگاه ایرانیان است؛ دانشگاهی که هنوز از مجوزهای رسمی و تاییدهای لازم ان خبری نیست اما مسئولان آن از شروع شدن کلاس ها و آگهی های جذب دانشجو سخن می گویند. ثمره هاشمی چند روز پیش از شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع ایرانیان خبر داد و اکنون این عبدالرضا داوری است که اعلام می کند در آینده ای نزدیک جذب دانشجو انجام می شود و از قول احمدی نژاد می گوید:«کارمان را با قدرت و قاطعیت پیش می بریم و به زودی فعالیت دانشگاه آغاز می شود»

 داوری در خصوص وضعیت دانشگاه ایرانیان به خبرنگار  پیام نو می گوید: «دانشگاه ایرانیان به زودی فعالیت خود را شروع خواهد کرد. آقای ثمره هاشمی هم در این مورد صحبت کردند. این دانشگاه به زودی آگهی های جذب دانشجو را منتشر خواهد کرد و به زودی جذب دانشجو خواهد شد.»

داوری درباره مجوزهای این دانشگاه می افزاید: «مجوزها پیش از این از مراجع قانونی گرفته شده است. آقای اژه ای هم در صحبت هایشان گفتند هیچ شکایتی از این دانشگاه صورت نگرفته است و وزارت علوم اصلا شکایتی از دانشگاه ایرانیان نکرده است. وزارت علوم اگر مستند قانونی داشت حتما بر اساس آن اقدام می کرد اما وزارت علوم هیچ سند مکتوبی در مورد تخلف یا غیرقانونی بودن این دانشگاه ندارد. اگر چنین سندی داشت حتما پیگیری قضایی می کرد. چون مجوزهای دانشگاه از مراجع قانونی گرفته شده است، وزارت علوم نمی تواند هر زمان که دلش بخواهد این دانشگاه را غیر قانونی اعلام کند و هر زمان که دلش نخواهد مجوز قانونی بودن آن را بدهد. اگر وزارت علوم چنین کاری بکند، تخلف کرده و در مراجع قضایی قابل پیگیری است.»

داوری در پاسخ به این سوال که محل دانشگاه کجاست و عکس های منتشر شده در سایت دانشگاه ایرانیان مربوط به کجاست به پیام نو  می گوید: «محل دانشگاه ستاد کوچکی است که ساختمان های اجاره ای این دانشگاه است و خود سایت توسط کارمندان روابط عمومی انجام می شود و هزینه سنگینی ندارد. بناست که دانشگاه ایرانیان بر بودجه های ناشی از فعالیت های آموزشی استوار باشد بنابراین طبیعی است همچون دانشگاه آزاد در بلند مدت هزینه های آن بر اساس درآمدهای محل آموزشی انجام می شود.»

داوری در پایان در خصوص دیدگاه محمود احمدی نژاد درباره دانشگاه ایرانیان و نظر رئیس سابق دولت درباره تحولات اخیر این دانشگاه می گوید:«خود آقای احمدی نژاد گفتند کارمان را با قدرت و قاطعیت پیش می بریم و به زودی فعالیت دانشگاه آغاز می شود.


پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی