پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          30 امرداد 1393 - 21 August 2014


ضرورت حمایت خیرین برای ارتقای کیفیت آموزش دانشگاه فرهنگیان

 رییس دانشگاه فرهنگیان کشور بر لزوم حمایت خیرین از دانشگاه فرهنگیان تاکید کرد و گفت: اگر چه بخشی از نیازهای این دانشگاه از طریق بخش‌های دولتی تامین می‌شود؛ اما ضرورت اتصال ما به منابع غیردولتی همچون مجمع خیرین و سرمایه‌گذاران در راستای ارتقاء کیفیت آموزش و ترویج ارزش‎های اجتناب ناپذیر است.

منطقه چهارمحال و بختیاری، محمود مهرمحمدی 29 مرداد ماه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، تعداد مراکز آموزشی دانشگاه فرهنگیان در کل کشور را بیش از 100 واحد بیان کرد.

وی با اشاره به تحصیل بیش از65 هزار دانشجو در دانشگاه‌های فرهنگیان کل کشور، دوسوم این دانشجویان را پذیرفته شدگان از طریق کنکور سراسری و یک‎سوم آنها را معلمان و شاغلان در سیستم آموزش و پرورش دانست.

مهرمحمدی با بیان اینکه دانشجویان پذیرفته شده از طریق آزمون سراسری بعد از طی چهار سال دوره تحصیلی جذب آموزش و پروش خواهند شد، گفت: دانشجویان شاغل نیز برای ارتقای وضعیت تحصیلی، آموزشی و ترمیم وضعیت حقوق خود در این دانشگاه تحصیل می‌کنند.

وی از راه‌اندازی دوره کارشناسی ارشد در این دانشگاه خبر داد و گفت: دانشگاه فرهنگیان در حال حاضر در دوره‌های کارشناسی دانشجو می‌پذیرد که با تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته 20 کد رشته جدید کارشناسی‌ارشد به ثبت رسید که در این مقطع نیز جذب دانشجو خواهیم داشت.

مهرمحمدی با بیان اینکه متاسفانه دانشگاه فرهنگیان در بین عامه مردم ناشناخته شده است، این مرکز آموزشی را در عین بدیع بودن، گمنام دانست.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه فرهنگیان در بین متدینین و اقشار تاثیرگذار جامعه نیز گمنام است، گفت: متاسفانه متدینین و دغدغه‌مندان توسعه و ارتقای کشور در همه زمینه‌ها که از آنها به عنوان مجمع خیرین یاد می‎شود هیچ گونه شناختی نسبت به این مجموعه دانشگاهی ندارند.

رییس دانشگاه فرهنگیان کشور به محدویت‌ها و کمبودها در این مجموعه اشاره و بر لزوم حمایت خیرین از دانشگاه فرهنگیان تاکید کرد و افزود: اگرچه بخشی از نیازهای ما از طریق بخش‌های دولتی تامین می‌شود؛ اما ضرورت اتصال ما به منابع غیردولتی همچون مجمع خیرین و سرمایه‌گذاران در راستای ارتقاء کیفیت آموزش و ترویج ارزش‎ها اجتناب ناپذیر است.

وی از نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها خواستار معرفی، ترغیب و تشویق خیرین به دانشگاه فرهنگیان شد و گفت: ائمه جمعه به عنوان شخصیت‌های محوری در استان‌ها در راستای فرهنگ‌سازی و ترغیب جامعه به سمت فضاهای دانشگاهی نقش آفرین هستند.


پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی