Notice: Undefined variable: _SESSION in /home/unp/domains/unp.ir/public_html/App/View/contents_v.view.php on line 38
 اختصاص اعتبار برای ساخت خوابگاه دانشجویان امیرکبیر
پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1402 نتایج ارشد 1402 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1402 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1402 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          11 شهریور 1393 - 02 September 2014سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر از اختصاص اعتباراتی برای ساخت خوابگاه خبر داد و گفت: برنامه هایی برای تکریم دانشجو و اجرای برنامه های فرهنگی با همکاری نماینده ولی فقیه در دانشگاه در دستور کار داریم.

دکتر احمد معتمدی در مراسم تودیع و معارفه معاونت دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه دانشگاه دارای ارکان مختلف دانشجو، استاد، کارمند و مدیریت است، اظهار داشت: باید بپذیریم که اگر دانشجو نباشد، دانشگاه معنی ندارد از این رو همه ما باید در خدمت دانشجو باشیم و با این حساب همه ما معاون دانشجویی هستیم.

معتمدی با اشاره به مشکلات موجود در بخش خوابگاه، ادامه داد: اگر دانشگاه مشکل در واگذاری خوابگاه دارد دلیل آن این است که کمبود خوابگاه داریم و دراین زمینه معاونت مالی می تواند کمک کند.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای بهبود اجرای امور، خاطر نشان کرد: برنامه های دانشگاه با اولویت تقسیم کار اجرایی خواهد شد. معاونت آموزشی در بسیاری از موارد با کاهش تنش دانشجویان می تواند بسیاری از امور را انجام دهد و دانشکده ها نیز در ابتدای امر می توانند به موارد درخواستی دانشجویان رسیدگی کنند.

سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر با تاکید بر اینکه اگر کارها با اولویت امور دانشجویی اجرایی شود، مشاهده می شود که پذیرش مسئولیت سخت نیست، ادامه داد: از سوی دیگر باید شرایط دانشجو را درک کنیم. دانشجویان در یک شرایط سنی هستند که هم آرمان گرا و هم ایده محور هستند و از سوی دیگر هیجانات جوانی را دارند و ممکن است در برخی مواقع پرخاشگری کنند. که با در نظر گرفتن این شرایط کار کردن آسانتر خواهد شد از این رو باید در برخورد با دانشجو بازنگری شود.

وی با بیان اینکه رسیدگی به بسیاری از مسایل نیاز به زمان بیشتری دارد، اضافه کرد: نیازهایی چون کمبود خوابگاه، سلف سرویس‌ها و مسایل رفاهی نیاز به زمان بیشتری دارد ولی از سوی دیگر دانشجویان نباید تصور کنند که به آنها بها داده نمی شود؛ چراکه که این ذهنیت تبدیل به عکس العمل‌هایی در برخی مراسم ها می شود.

معتمدی از برنامه ای برای تکریم دانشجویان خبر داد و اظهار داشت: براساس این برنامه از درب وردی تا رفتار اساتید، نحوه ثبت نام و مقررات آموزشی تا مسایل سیاسی و فرهنگی باید به نحوی باشد که دانشجو احساس کند که برای آنها احترام قایل می شویم.

وی خطاب به کارمندان با تاکید بر اینکه مسایل دانشجویان را مسایل خود بدانیم و این برداشت در برخوردهای ما با دانشجویان اثرگذار است، ادامه داد: قوانین مشخصی در برخورد با دانشجویان داریم  ولی در جایی که نیاز به قضاوت است مسایل به نفع دانشجو حل شود.

معتمدی با اشاره به لزوم بازنگری روال اجرای امور در دانشگاه به گونه ای که نیازی به مراجعه مجدد آنها نباشد، یادآور شد: باید به گونه ای برنامه ریزی شود که همه مسایل دانشجو  در دانشکده ها حل شود.

سرپرست دانشگاه امیرکبیر اضافه کرد: باید با برنامه ریزی این کمبودها را حل کنیم و اعتبارات خوبی از محل درآمدها اختصاص داده شود تا به کارهای ضروری رسیدگی شود برای کارهای آینده نیز اقدامات را شروع کردیم تا زمین های مناسب را بگیریم و خوابگاه بسازیم.

وی با ابراز امیدواری از اینکه در سال آینده در وضعیت سرویس، خوابگاه ها و سایر مسایل رفاهی تحول اساسی ایجاد شود، افزود: در بخش برنامه های فرهنگی نیز به نظر می رسد که سنتی عمل می شود و شاید مقداری باید تحول ایجاد شود .


پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی