پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          02 مهر 1393 - 24 September 2014


احداث پیست اسکیت و دوچرخه‌سواری دختران در دانشگاه محقق اردبیلی

 معاون دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: تمامی دانشجویان دانشگاه تحت پوشش بیمه حوادث می شوند.

ولی رسولی افزود: دانشجویان می توانند در صورت نیاز مشمول بیمه ورزشی نیز باشند.

وی در خصوص تشکیل پرونده های پزشکی دانشجویان گفت: در بازه زمانی ثبت نام تا پایان آبان ماه فرصت داریم تا کارنامه سلامت دانشجویان را صادر کنیم. در صورت امکان، سنجش فشارخون و قندخون را نیز در برنامه های مرکز بهداشت قرار می‌دهیم که بعد از بررسی و تحلیل کارنامه سلامت، نسبت به تشکیل پرونده های پزشکی اقدام می شود.

رسولی یکی دیگر از برنامه‌های مرکز بهداشت را استفاده از مشاوران برجسته در کارگاه‌های آموزشی مهارت‌های زندگی و حضور در خوابگاه‌ها عنوان کرد و افزود: باید بتوانیم مشاوره را در خوابگاه‌ها به نحوی نهادینه کنیم که دانشجویان احساس امنیت کنند.

قرارداد با تعدادی از پزشکان برای فعالیت در دو شیفت در مرکز درمان دانشگاه و ارایه خدمات دندانپزشکی با تخفیفات ویژه از دیگر تسهیلاتی است که بنا بر گفته رسولی دانشگاه محقق اردبیلی برای دانشجویان درنظر گرفته است.

وی با تاکید بر مشارکت دانشجویان در اداره امور صنفی تصریح کرد: در سال تحصیلی جدید، اداره امور دانشجویان را به خودشان واگذار می کنیم در این راستا انتخابات شورای صنفی دانشجویان در اولین فرصت پس از استقرار دانشجویان برگزار می‌شود.

ثبت‌نام از 50 دانشجوی دکتری برای کار دانشجویی

معاون دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی بیان کرد: از 50 دانشجوی دکتری برای کار دانشجویی ثبت نام شده که مانند یک نیروی کارمندی در بخش اداری دانشگاه همکاری کنند که در ازای همکاری، حقوق ماهیانه چهار میلیون ریال دریافت خواهند کرد، همچنین بعد از سه سال وقفه، مبلغ کار دانشجویی را چهار برابر افزایش داده ایم.

رسولی در ادامه با بیان اینکه در زمینه ورزش‌های همگانی و انتخاب دانشجویان برای ورزش های قهرمانی می کوشیم تا ورزشکاران نیرومندی تربیت کنیم اظهار کرد: تاکید بیشتر بر ورزش های همگانی است که بودجه مورد نیاز آن نیز تصویب شده است. امسال سه زمین تنیس برای عموم دانشجویان و یک پیست اسکیت و دوچرخه سواری برای دانشجویان خواهر احداث می شود.

وی به نتایج دوازدهمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان را یادآور شد و گفت: با وجود کسب چهار مدال برنز، رتبه کل دانشگاه 32 اعلام شد که این نشان می دهد ورزش دانشگاه هنوز جای کار دارد که لازم است با تشکیل تیم های متنوع تقویت شود.


پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی