پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          02 خرداد 1394 - 23 May 2015  درخواست دانشجویان ارتباطات علامه برای عدم انتقال دانشکده

دانشجویان دانشکده ارتباطات علامه در نامه ‌ای به رییس دانشگاه نسبت به جابجایی ساختمان فعلی دانشکده و انتقال آن به پردیس همت دانشگاه علامه طباطبایی ابراز نگرانی کردند.

  این روزها بحث استقلال دانشکده ارتباطات علامه داغ است و همه دانشگاه از ریاست تا گروه ارتباطات و دانشجویان به دنبال نتیجه هستند تا امید ارتباطات برای مستقل شدن به واقعیت بپیوندد. اما برخی اخبار حاکی از این است که مسئولین دانشگاه در نظر دارند که گروه ارتباطات را به محل پردیس مرکزی دانشگاه واقع در دهکده المپیک در ساختمان قبلی دانشکده روانشناسی منتقل کنند و گروه علوم اجتماعی در محل فعلی که به گفته اساتید و دانشجویان ارتباطات، هویت ارتباطات علامه است ماندگار شوند.

در این راستا دانشجویان ارتباطات علامه نامه‌ای را با امضای 300 دانشجو به ریاست دانشگاه نوشته و خواستار ماندگاری ارتباطات در محل فعلی شدند.

  در بخشی از نامه دانشجویان ارتباطات علامه به رئیس دانشگاه علامه طباطبائی (ره)آمده است: "همان‌طور که مطلع هستید ساختمان فعلی دانشکدة علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی که دانشکدة علوم اجتماعی نیز در آن مستقر است، با هویتی نزدیک به نیم قرن،از ابتدا به نام دانشکدة ارتباطات بوده و هویت آموزش ارتباطات (اعم از روزنامه نگاری، روابط عمومی و مطالعات ارتباطی) در ایران با این مکان گره خورده است. به علاوه، هویت فرهنگی آن که در ارتباط با این منطقه از جمله میدان پروفسور معتمدنژاد معنی می‌یابد، دلیلی بر جدایی‌ناپذیری این دانشکده از ساختمان فعلی است.

هر چند پیش از این در سال ۱۳۸۳ به همت مرحوم پروفسور کاظم معتمدنژاد، دانشکدة ارتباطات مجدداً تأسیس شد اما با کم‌لطفی مسئولین وقت دانشگاه، این اتفاق در حد یک حرف باقی ماند و تفکیک دو دانشکدة علوم ارتباطات و علوم اجتماعی در عمل محقق نشد.

در بخشی ازین نامه خطاب به رییس دانشگاه آمده است ما دانشجویان ارتباطات علامه،به عنوان جمعی از خانوادة ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی، مصمم بودن جناب‌عالی برای استقلال دانشکدة ارتباطات را ارج می‌نهیم و معتقدیم این اقدام، شایستة تقدیر است. اما شنیده‌ها حاکی از این است که قرار بر هجرت دانشکدة علوم ارتباطات به دهکدة المپیک و باقی ماندن دانشکدة علوم اجتماعی در مکان فعلی است. این معنایی جز بیرون کردن صاحبخانه ندارد. از سویی، اقتضای علمی و مطالعاتیِ رشته‌های علوم ارتباطات نیز، با دور بودن از مرکز شهر، هم‌ساز نیست. حال که جناب‌عالی تصمیمی قابل تقدیر برای استقلال دانشکده ارتباطات گرفته‌اید، شایسته است با درایت خود مانع شوید که قطب ارتباطات کشور از ساختمانی که هم تجسم هویت تاریخی آموزش ارتباطات در ایران است و هم با بافت فرهنگی منطقه گره خورده است، جدا شود."


تگ ها درخواست دانشجویان ارتباطات علامه برای عدم انتقال دانشکده دانشگاه علامه پردیس دانشگاهی

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی