پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 97 نتایج ارشد 97 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 97 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          14 شهریور 1397 - 05 September 2018


رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها گفت: یک جریان تهاجمی تمام داشته‌های جامعه را هدف قرار داده و به دنبال تزریق روحیه ناامیدی و ناتوان کردن جامعه و بی‌اعتماد کردن عناصر جامعه به یکدیگر است.

به گزارش پرتال دانشگاهی به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام مصطفی رستمی امروز در شصت و دومین گردهمایی معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی گفت: باید مراتب خضوع خود را با توجه به اعتماد مقام معظم رهبری جهت تصدی مسئولیت سنگین نمایندگی ایشان در دانشگاه‌ها ابراز کنم. از خدا می‌خواهم به شانه‌های ناتوان من قدرت بدهد تا از عهده این مسئولیت برآیم.

وی ادامه داد: اگر انسان را انسان امین حساب کرده و عالم را عالم امانت بدانیم که این‌گونه نیز است، انسان مؤمن از نظر خدا کسی است که اصل امانت باشد. یکی از مهم‌ترین امانت‌هایی که اکنون انسان می‌تواند امین آن باشد، انسان‌های دیگر هستند که در اختیار آنان قرار می‌گیرند. در حال حاضر اساتید و معلمان، بزرگترین امانتداران هستند و بار مسئولیت بزرگی بر عهده معاونان دانشجویی و متولیان دانشگاه‌ها است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها افزود: مقام معظم رهبری در لطفی که به حقیر داشته و در چشم‌انداز حکمشان، کار ویژه‌هایی را برای دانشگاه‌ها تعریف کرده‌اند که اگر از نظر حکم رهبری به آنها توجه کنیم، دانشگاه پرورشگاه انسان‌های بزرگ و مدیران کارآمد برای آینده کشور است و چهار ویژگی برای این افراد ذکر کرده‌اند که می‌توان به دانش‌آموختگان صالح، فرزانه، پرکار و کارآمد اشاره کرد.

رستمی گفت: تربیت انسان صالح فرزانه، پرکار و کارآمد، کار شما است. در فضایی قرار داریم که از یک‌طرف ادعای قابل اثباتی می‌کنیم که فضای دانشگاه‌های ما بهترین فضای سالم عمومی جوانان کشور است. اخلاق و معنویت در دانشگاه‌های ما موج می‌زند.

وی تصریح کرد: بهترین فضاهای معنوی در دانشگاه‌های ما وجود دارد. دانشگاه‌ها در حرکت‌های معنوی همیشه پیش‌رو بودند. بهترین نمازجماعت‌ها در دانشگاه‌ها برگزار می‌شود. به طور مثال در دانشگاه صنعتی شریف به علت آنکه تعداد دانشجویان نمازگزار زیاد بوده و فضای مسجد دانشگاه گنجایش تمام دانشجویان را ندارد، دو وعده نماز ظهر برگزار می‌شود؛ دانشگاه‌های ما کارنامه قابل دفاعی دارند در عین حال که مسائل خود را نیز دارند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اظهار داشت: در حال حاضراصلی‌ترین مسئله، جریان تهاجمی است که تمام داشته‌های جامعه را هدف قرار داده است و به دنبال تزریق روحیه ناامیدی و ناتوان کردن جامعه و بی‌اعتماد کردن عناصر جامعه به یکدیگر است که این مسئله خطرناکی است و کار را سخت‌تر می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: خداوند در شرایط سخت وعده کمک داده است و در این شرایط سخت جامعه، فرصت پیشرفت وجود دارد که ما باید امروز عرصه رشد را در این شرایط برای خودمان و جامعه ایجاد کنیم.


در صورت نیاز به راهنمایی در رابطه با این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه تحصیلی
از خط ثابت با شماره 9099071612 ( از سراسر کشور ) تماس بگیرید 
پاسخگویی کارشناسان ما از 8 صبح الی 12 شب

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank