پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 97 نتایج ارشد 97 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 97 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          23 مهر 1397 - 15 October 2018


رئیس دانشگاه علوم پزشکی مجازی گفت: دوره های بین المللی دانشگاه علوم پزشکی مجازی دوره های مهارتی است و منجر به مدرک تحصیلی نمی شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت بهداشت،  دکتر سید ناصر استاد با اشاره به شایعاتی که درخصوص اعطای مدارک بین المللی توسط این دانشگاه منتشر شده است، گفت: دوره هایی که توسط دانشگاه علوم پزشکی مجازی برگزار می شود دوره های مهارتی بوده و منجر به اخذ مدرک تحصیلی نمی شود و تنها گواهینامه شرکت در این دوره ها به افراد ارائه می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مجازی گفت: دوره های مهارتی با مشارکت موسسات بین المللی به منظور مهارت افزایی دانش آموختگان برگزار می شود و افراد پس از شرکت در این دوره ها مدرک تحصیلی دریافت نخواهند کرد بلکه تنها یک گواهی حضور به افراد اعطا می شود.

استاد اظهار داشت: باتوجه به رسالت دانشگاه علوم پزشکی مجازی تفاهم نامه هایی با موسسات بین المللی منعقد شده و دانشگاه علوم پزشکی مجازی مجری دوره های مهارتی این موسسات در ایران است.

وی خاطرنشان کرد: به این موضوع باید توجه شود که این دوره ها مهارتی است. دوره های مهارتی توسط موسسات داخلی در ایران نیز برگزار می شود و پس از گذراندن این دوره ها مدرک تحصیلی به افراد اعطا نمی شود بلکه یک گواهی حضور در دوره برای شرکت کنندگان صادر می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مجازی با اشاره به اهداف این دانشگاه برای ارائه آموزش های مورد نیاز حوزه سلامت کشور به صورت مجازی و مطابق با استانداردهای بین المللی گفت: در کنار دوره های مهارتی که با همکاری مرکز ملی آموزش های مهارتی و حرفه ای وزارت بهداشت در حال طراحی است، تفاهم نامه هایی نیز با برخی موسسات معتبر بین المللی برای برگزاری دوره ها منعقد شد.

وی اضافه کرد: هزینه این دوره ها توسط موسسات بین المللی برگزار کننده تعیین می شود و دانشگاه علوم پزشکی مجازی صرفا مجری این دوره ها در کشور است.

استاد تاکید کرد: چنانچه به عناوین این دوره ها که در سایت دانشگاه مجازی درج شده دقت شود، این دوره ها برای ارتقای مهارت در افرادی است که یک مدرک دانشگاهی در حوزه علوم پزشکی دارند و مانند بسیاری از کارگاه ها و دوره های مهارتی که در کشور نیز برگزار می شود مدرک جدیدی به فرد داده نمی شود، بلکه تنها یک گواهی ارائه می شود که حضور فرد در این دوره را تایید می کند.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank