پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 98 نتایج ارشد 98 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 99 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 99 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          23 تیر 1398 - 14 July 2019


دهمین دوره طرح دانشجو معلم قرآن کریم و دوره ارتقاء دانشجو معلمان دوره های هفتم تا نهم برگزار می‌شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت (مفدا)، دهمین دوره طرح دانشجو معلم قرآن کریم و دوره ارتقاء دانشجو معلمان دوره‌های هفتم تا نهم، در سه رشته حفظ، صحیح خواهی و ترجمه و مفاهیم قرآن کریم شهریور ماه برگزار می‌شود.

دانشجویان علاقمند به شرکت در این دوره که حائز شرایط نیز هستند لازم است حداکثر تا روز دوشنبه ۳۱ تیرماه به مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت معرفی شوند و عدم ارسال اسامی تا تاریخ مذکور به منزله انصراف دانشگاه از شرکت در این دوره است.

ارزیابی اولیه از معرفی شدگان در دهه اول مردادماه سالجاری به صورت تلفنی و با هماهنگی قبلی با معرفی شدگان توسط مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت انجام می‌شود و افرادی که در دوره‌های پیشین دانشجو معلم قرآن شرکت کرده‌اند مجاز به شرکت در دوره نیستند.

زمان اجرای دوره نیمه اول شهریور ماه سالجاری به صورت متمرکز و شبانه‌روزی خواهد بود زمان و مکان دقیق اجرای دوره متعاقباً اعلام می‌شود.

حفظ حداقل ۵ جزء پیوسته از قرآن کریم، آشنایی بر قرائت قرآن کریم در حد ترتیل خوانی، آشنایی عمومی با ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، دارا بودن بیان روان و علاقمندی به معلمی قرآن کریم، باقی ماندن حداقل سه نیمسال از سنوات تحصیلی دانشجویان و امکان شرکت در دوره به صورت شبانه روزی از شرایط شرکت شرکت در رشته دانشجو معلم حفظ قرآن است.

همچنین شرکت کنندگان در رشته دانشجو معلم صحیح خوانی قرآن لازم است توانایی قابل قبولی در قرائت قرآن کریم داشته باشند، با ترجمه و مفاهیم قرآن کریم آشنا و به معلمی قرآن کریم علاقمند بوده و بیان شیوا و روان داشته باشند.

لازم است افراد معرفی شده در زمان ثبت نام حداقل سه نیمسال از سنوات تحصیلی آنها باقی مانده باشد و دانشجو باید امکان شرکت در دوره به صورت شبانه روزی را دارا باشد.

متقاضیان شرکت در رشته دانشجو معلم ترجمه و مفاهیم قرآن نیز لازم است با قرائت قرآن کریم آشنا بوده و بر ترجمه و مفاهیم قرآن کریم مسلط باشند دارا بودن بیان روان و علاقمندی به معلمی قرآن کریم اشتغال به تحصیل در زمان ثبت نام و امکان شرکت در دوره به صورت شبانه روزی از دیگر شرایط شرکت کنندگان در این دوره آموزشی است.

برای شرکت در دوره ارتقاء دانشجو معلمان قرآن کریم که در دوره های هفتم تا نهم طرح دانشجو معلم قرآن شرکت داشته اند لازم است شرکت کنندگان در دوره های سپری شده معدل بالای ۱۵ داشته و حداقل یک نیمسال از سنوات تحصیلی دانشجویان باقی مانده باشد، تدریس قرآن در دانشگاه، خوابگاه و … داشته و مستندات تدریس خود را به این مرکز ارسال کنند.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank