پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 98 نتایج ارشد 98 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 99 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 99 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          22 مهر 1398 - 14 October 2019


مدیر دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: سامانه ارتقای اعضای هیئت علمی این دانشگاه راه اندازی شده و در دسترس اساتید قرار گرفته است.

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مهدی صدیقی در مراسم افتتاح سامانه ارتقا اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت : این سامانه نرم افزاری مبتنی بر وب است که به فرآیند ارتقای اعضای هیئت علمی این دانشگاه کمک خواهد کرد. 

وی افزود: با استفاده از این سامانه تمامی اطلاعات آموزشی و پژوهشی اعضاء هیئت علمی که در پورتال دانشگاه موجود باشد (مانند دروس، دانشجویان، مقالات، و کتابها)، در فرم های مربوط به ارتقاء اساتید قرار داده می شود. امتیازات ارزیابی نیز به صورت خودکار محاسبه شده و در محل مشخص داخل فرم ها قرار می گیرد.

وی افزود: علاوه بر این، در صفحه اول سامانه ارتقا اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر هر نوع اطلاعاتی که اساتید برای روند ارتقا مرتبه علمی خود نیاز داشته باشند نیز وجود دارد.

مدیر دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکید کرد: در این سامانه فرم ها، رویه ها و سوالات مربوط به ارتقا اعضای هیئت علمی قرار داده شده است.

صدیقی عنوان کرد: همچنین در این سامانه اطلاعات مربوط به اعضای هیئت علمی وجود دارد و اساتید می توانند برای ارتقا مرتبه علمی خود فرمهای مربوطه را در این سامانه کامل کنند.

وی اظهار داشت: فرم های قرارداده شده در این سامانه براساس فرمتهای مشخص وزارت علوم است.

مدیر دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: پس از تکمیل فرم ها اساتید می توانند آن را به دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه ارسال کنند و پس از بررسی اولیه پرونده برای بررسی های نهایی در نوبت قرار خواهد گرفت.

سید محمد حسین کریمیان نیز در مراسم افتتاح سامانه ارتقا اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز گفت: روند تکمیل فرمهای ارتقا اعضای هیئت علمی یک پروسه بسیار طولانی و زمان بر بود که با راه اندازی سامانه ارتقا اعضای هیئت علمی، تمامی فرم های مربوطه با استفاده از اطلاعات موجود در معاونت های مختلف دانشگاه توسط این سامانه  پر می شوند و دیگر لازم نیست تا این فرم ها توسط اعضاء هیئت علمی بصورت دستی و آزار دهنده پر شوند.

وی افزود: این سامانه شامل تمام جزئیاتی است که کمیته های تخصصی و هماهنگی نیاز به بررسی و تحلیل  آنها دارند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکید کرد: همچنین این سامانه قادر است با دقت کافی اطلاعات موجود در دانشگاه و اطلاعات اضافه شده توسط فرد متقاضی را تفکیک کند.

کریمیان خاطرنشان کرد: سامانه ارتقا اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر مطابق با شیوه نامه های دانشگاه ها و آیین نامههای وزارت علوم طراحی و راه اندازی شده است.

وی اظهار داشت: برای طراحی این سامانه بیش از 6 ماه زمان صرف شده است و دسترسی به این سامانه بسیار راحت است. در ضمن سامانه اوج اولین سامانه ای است که بصورت خانگی برای پورتال خاص دانشگاه طراحی، تدوین و راه اندازی اندازی شده است.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank