پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 98 نتایج ارشد 98 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 99 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 99 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          16 دی 1398 - 06 January 2020


رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: در رتبه بندی کیواس که دانشگاه ها را براساس ارجاعات و کیفیت علم مورد بررسی قرار می دهد، دانشگاه صنعتی امیرکبیر به جایگاه ۲۲ جهانی دست یافته است.

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، سید احمد معتمدی در پنجمین گردهمایی کارکنان دانشگاه صنعتی امیرکبیر ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: این دانشگاه در بحث ارزیابی های بین المللی هرساله ۵۰ و ۱۰۰ رتبه ارتقا می‌یابد، به طور مثال در رتبه بندی لایدن رتبه این دانشگاه به رتبه ۳۰۰ در جهان رسیده است.

وی افزود: در رتبه بندی کیواس که دانشگاه ها را براساس ارجاعات و کیفیت علم مورد بررسی قرار می دهد، دانشگاه صنعتی امیرکبیر به جایگاه ۲۲ جهانی دست یافته است که این امر نشان می دهد دانشگاه در حوزه تولیدات علمی و کیفیت این تولیدات فعالیت های موثری انجام داده است.

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر عنوان کرد: این دانشگاه در برنامه راهبردی خود دو شاخص مهم قرار گرفتن در بین ۱۰۰ دانشگاه برتر کشور تا سال ۱۴۰۴ و تبدیل شدن به دانشگاه های نسل سوم را دنبال می کند.

معتمدی اظهار داشت: هدف اول برنامه راهبردی دانشگاه در زمینه تولید مقالات و موضوعات تئوریک است که در این حوزه براساس ارزیابی های صورت گرفته داخلی و خارجی این دانشگاه رتبه نخست در میان دانشگاه های صنعتی کشور را کسب کرده است.

وی ادامه داد: در بعد قرار گرفتن در میان دانشگاه های نسل سوم نیز دانشگاه صنعتی امیرکبیر سه محور توسعه قراردادهای صنعتی، نوآوری و فناوری را هدف قرار داده است. در این سه محور حرکت های خوبی انجام شده است و در حوزه نوآوری نیز مدل بسیار خاصی تدوین شده است.

معتمدی با بیان اینکه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر ۲۰۰ شرکت دانش بنیان فعالیت می کنند، اظهار داشت: افرادی که از داخل و خارج از کشور از دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازدید می کنند از فعالیت های نوآورانه این دانشگاه متعجب می شوند.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه سه بال دارد و توسعه برنامه های آن براساس فعالیت اساتید، کارکنان و دانشجویان است هرکدام از این سه بخش را حذف کنید، قطعا دانشگاه نمی تواند به حرکتش ادامه دهد.

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکید کرد: توسعه و ادامه فعالیت های دانشگاه براساس یک کار تیمی که میان کارکنان، اساتید و دانشجویان است، محقق می شود.

معتمدی افزود: اگر امروز دانشگاه صنعتی امیرکبیر در جایگاه مطلوب در داخل و خارج کشور قرار دارد به این دلیل است که کار تیمی به خوبی انجام شده و کارکنان نیز در این زمینه زحمات زیادی انجام داده اند.

 وی با اشاره به شرایط کشور از جمله شرایط اقتصادی گفت: در حال حاضر در شرایط خاصی هستیم که باید همه ارکان جامعه کمک کنند تا بتوانیم از این مرحله عبور کنیم.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank