پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 98 نتایج ارشد 98 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 99 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 99 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          23 دی 1398 - 13 January 2020


معاون دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر از تصمیم گیری برای نرخ خدمات رفاهی دانشجویی سال آینده اعم از غذای دانشجویی، خوابگاه و ... در اواخر بهمن ماه امسال خبر داد.

پرتال دانشگاهی به نقل از عبدالمجید خوشنود در گفتگو با خبرنگار مهر، پیرامون موضوعات مورد بحث در جلسه معاونین دانشجویی دانشگاه ها که در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، اظهار کرد: مهمترین موضوع مورد بحث، تعیین نرخ خدمات رفاهی سال تحصیلی ۱۳۹۹–۱۴۰۰ بود که از یک سو؛ به دلیل کمبود وقت برای به نتیجه رسیدن و از طرفی به علت وجود اختلاف نظر، قرار بر این شد تا نقطه نظرات بصورت مکتوب ارسال و بعد از مطالعه کامل، جمع بندی نهایی صورت بگیرد.

تصمیم گیری برای نرخ خدمات رفاهی در سال ۱۳۹۹-۱۴۰۰

معاون دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر افزود: در این خصوص، برخی از عزیزان حاضر در نشست، با توجه به شرایط اقتصادی موجود، نظرشان بر افزایش نیافتن نرخ خدمات بود و در مقابل برخی نیز، به دلیل محدودیت منابع دانشگاه ها، بر این عقیده بودند که باید یک حداقل افزایشی، صورت بگیرد.

معاون دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر ادامه داد: به رغم پیش بینی ۵ – ۶ بند در دستور جلسه، بررسی و تصمیم گیری در خصوص همین یک مورد، یعنی؛ افزایش نرخ خدمات رفاهی دانشجویان، زمان زیادی برد و منتج به تصمیم هم نشد. لذا قرار بر این است که پس از ارسال نظرات معاونین بصورت مکتوب، در جلسه بعدی که احتمالا اواخر بهمن و یا اوایل اسفندماه برگزار خواهد شد، تصمیمات نهایی هم درباره تغییر نرخ غذا و هم در خصوص سایر بندها، اتخاذ شود.

نظر ما افزایش ۳۰ درصدی نرخ خدمات رفاهی است

وی در خصوص نظر دانشگاه خواجه نصیر درباره تغییر نرخ خدمات رفاهی، گفت: نظر ما این است که همچون سال تحصیلی قبل، این بار نیز بطور میانگین حدود ۳۰ درصد افزایش نرخ لحاظ شود؛ مشروط بر اینکه، حمایت ها از طرف سازمان دانشجویی، صندوق رفاه و البته خود دولت، به ویژه درخصوص خدمات بخش تغذیه، مثل گذشته ادامه داشته باشد؛ چرا که اگر این حمایت نباشد، عملا معادلات بر هم خواهد خورد.

نرخ هر وعده غذایی در دانشگاه خواجه نصیر/۱۲ هزار تومان یارانه می دهیم

خوشنود با اشاره به اینکه نرخ تقریبی هر وعده غذای دانشجویی این دانشگاه بین ۱۷۰۰ تا ۲ هزار تومان است، ادامه داد: این رقم در واقع بر اساس مصوبه صندوق رفاه وزارت علوم تعیین شده، هرچند قیمت تمام شده غذا برای هر دانشگاه، رقمی متفاوت است. 

وی افزود: بطور مثال؛ هر پرس غذا برای دانشگاه خواجه نصیر، به نسبت غذای پرهزینه، متوسط و کم هزینه، بطور میانگین ۱۴ هزارتومان تمام می شود و این به این معناست که ما برای هر پرس غذا، حدودا ۱۲ هزارتومان یارانه پرداخت می کنیم. لذا با توجه به رقم سنگین سبد غذایی در هزینه های دانشگاه ها، این ضروری است که حمایت های دولت و سازمان دانشجویی همچنان برقرار باشد.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank