پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          14 اردیبهشت 1399 - 03 May 2020


رئیس دانشگاه آزاد گفت: علیرغم تذکراتی که به وزارت علوم و ستاد کرونا دادیم که دانشگاه آزاد یک دانشگاه دیگر است و شرایط ما را برای ارائه خدمات مطلوب ببینید، هنوز مذاکراتی با ما انجام نشده است.

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرنگار مهر، محمد مهدی طهرانچی امروز در حاشیه افتتاح نخستین سرای نوآوری دانشگاه آزاد درباره مسائل آموزشی این دانشگاه در شرایط کرونا گفت: یک تفاوت ماهوی بین دانشگاه آزاد و دانشگاه های کشوری وجود دارد و آن اینکه دانشگاه های کشوری مثل ما پراکندگی ندارند. به جد از ستاد ملی کرونا و بخش آموزش عالی می خواهیم که دانشگاه آزاد را با وضعیت و ظرفیت دانشگاه آزاد ببیند.

وی افزود: در حال حاضر اعلام می شود ده ها شهر در وضعیت سفید قرار دارند و با توجه اینکه ما در این شهرها واحد داریم، دانشجویان می توانند در سر کلاس حاضر شوند و حتی آن دسته از دانشجویانی که در واحد و شهر دیگری تحصیل می کنند، می توانند در این واحد ها حضور یابند.

طهرانچی ادامه داد: نکته حائز اهمیت این است که علی رغم تذکراتی که به وزارت علوم و ستاد ملی مبارزه با کرونا دادیم که دانشگاه آزاد ماهیتا یک دانشگاه دیگر است و شرایط ما را برای ارائه خدمات مطلوب ببینید، هنوز متاسفانه هیچ گونه مذاکره ای با ما نداشتند و این گله ما است.

رئیس دانشگاه ازاد در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر قالب های کلی برای دانشگاه ها برنامه ریزی می شود و ما باید آن را متناسب با ماهیت دانشگاه آزاد بومی سازی کنیم.

وی افزود: به هر صورت ما اعلام کردیم به محض اینکه هر شهری که از لحاظ شیوع کرونا، سفید  اعلام می شود، دانشجویان دانشگاه آزاد می توانند با حضور در واحد نزدیک به محل سکونت فعالیت دانشگاهی داشته باشند.

طهرانچی بیان کرد: دانشجویان تحصیلات تکمیلی می توانند کارهای آزمایشگاهی و حتی بخشی از دروس جبرانی خود را بگذرانند و انشالله بعد از اینکه ترم پایان یافت، نمره جابجا می شود.

رئیس دانشگاه آزاد اضافه کرد: در واقع دانشگاه آزاد به دنبال ایجاد یک طرح تعاون بین واحدها بوده و حتی زیرساخت های آن نیز آماده است؛ منتظر هستیم دوستان این را ببینند و درک کنند.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی