پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          25 اردیبهشت 1399 - 14 May 2020


مدیر کل سیاست‌گذاری و نظارت راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برنامه راهبردی ۵ ساله دانشگاه آزاد اسلامی در بخش فناوری و نوآوری در حال تدوین است.

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد، وحید ضرغامی گفت: پیرو جلسه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با مدیران معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری در خصوص ابعاد و مدل برنامه ریزی دانشگاه برای تحقق سند اسلامی شدن دانشگاه‌ها طی ۵ سال آتی، تدوین برنامه دانشگاه در بخش فناوری و نوآوری آغاز شده است.

وی با بیان اینکه برنامه راهبردی ۵ ساله دانشگاه در واقع سندی کامل از سیاست های کلان تا پروژه های عملیاتی است، گفت: این برنامه شامل تعریف برنامه ها و پروژه هایی است که تحقق سند اسلامی شدن دانشگاه ها، ماحصل آن خواهد بود. سند اسلامی شدن دانشگاه‌ها، مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی است که در آن اهداف و چشم انداز دانشگاه تراز انقلاب اسلامی، به خوبی ترسیم شده است.

مدیر کل سیاست‌گذاری و نظارت راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه در فصل هفتم این سند، ابعاد نظام پژوهش و فناوری در قالب راهبردها و اقداماتی تبیین شده است، گفت: در این قسمت یکی از شئون دانشگاه اسلامی، کارآفرینی و دانشگاه کارآفرین و نوآور معرفی شده است. معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری در حال تهیه برنامه دانشگاه در این بخش است.

وی افزود: کارآفرینی و دانشگاه کارآفرین، ضرورت امروز حیات دانشگاه‌هاست. تحقق دانشگاه کارآفرین، یکی از اصلی ترین راهبردهای دانشگاه در تقویت برند و اقتصاد دانشگاه است. برای تحقق دانشگاه کارآفرین و نوآور، الزامات رویکردی و برنامه ای از قبیل پرهیز از بخشی نگری و نگاه جزیره ای در دانشگاه و برآورنده زیست بوم کامل نوآوری، پرهیز از دولتی سازی در برنامه ریزی و سیاست گذاری، جوانگرایی و وجود سازوکارها و مدل های اقتصادی پویا و منعطف و برآورنده منافع دانشگاه و کشور، ایجاد بستر و فضای نوآوری مسئولیت پذیر در دانشگاه و زیرساخت های فناوری و نوآوری مد نظر است که معاونت فناوری و نوآوری به دنبال برنامه ریزی و پیاده سازی آنهاست.

ضرغامی خاطرنشان کرد: اداره کل سیاست گذاری و نظارت راهبردی معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری از تمام صاحبنظران دانشگاه جهت مشارکت و همکاری در تدوین این برنامه، دعوت به همکاری می کند. علاقه مندان برای همکاری می توانند درخواست خود را به آدرسmtfn@iau.ac.ir ایمیل کنند.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی