پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          15 خرداد 1399 - 04 June 2020


مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت ا اعلام کرد برنامه مصاحبه های متقاضیان انتقال از دانشگاه های خارج به داخل کشور در گروه علوم پزشکی به دلیل کرونا لغو شد.

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از وزارت بهداشت، فرآیند مصاحبه متقاضیان انتقال از دانشگاه های خارج به داخل کشور که ورودی قبل از دی ماه سال ۱۳۹۷ بوده و در سامانه انتقال ثبت نام کرده اند، لغو شده است.

طبق برنامه ریزی انجام شده، قرار بود فرایند مصاحبه این متقاضیان بر اساس تعیین وقت قبلی، از ۲۱ خرداد ماه ۹۹ تا ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ صورت پذیرد. بر اساس مصوبات ستاد مقابله با کرونا، با توجه به استمرار شرایط خاص ناشی از بروز پاندمی کووید ۱۹ و عطف به الزامات تعیین شده مبنی بر رعایت فاصله گذاری فیزیکی (اجتماعی) و به منظور حفظ سلامت متقاضیان، اعضای مصاحبه کننده شورای انتقال و پرسنل مرکز خدمات آموزشی، امکان برگزاری جلسات مصاحبه به صورت حضوری وجود ندارد.

بر همین اساس برنامه مصاحبه های تعیین شده ملغی و مقرر شد به منظور تسریع در رسیدگی به درخواست متقاضیان، فرایند ارزیابی متقاضیان به صورت طرح در شورای انتقال، براساس مستندات پرونده و مدارک بارگذاری شده در سامانه، طبق ضوابط و آئین نامه مربوطه انجام گیرد.

متقاضیان توجه داشته باشند مرکز خدمات آموزشی تمام تلاش خود را برای تعیین تکلیف درخواست کلیه افراد واجد شرایط تا ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ مشروط به تکمیل بودن و صحّت مدارک ارائه شده در پرونده های الکترونیکی و احراز اصالت آنها، به کار خواهد گرفت. متقاضیان از تماس یا مراجعه حضوری جدا خودداری کرده و صرفاً از طریق سامانه انتقال درخواست خود را پیگیری کنند.

وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی مجاز است در صورت نیاز در هر مرحله از ابتدای ثبت درخواست تا طی مراحل انتقال به داخل و دانش آموختگی در دانشگاه های کشور، اصالت مدارک ارائه شده توسط متقاضیان و صحّت اظهارات یا اطلاعات ارائه شده از سوی آنها را از مراجع ذیربط استعلام کند و تطبیق و تایید اولیه مستندات، ملاک قطعی بر اصالت مدارک نخواهد بود.

در صورتیکه در هر مرحله، محرز شود که متقاضی به اشتباه یا به عمد اطلاعات و مدارک خلاف واقع ارائه کرده و یا واقعیتی را کتمان کرده است، از ادامه فرایند انتقال به داخل و ادامه تحصیل و انجام فرایندهای دانش آموختگی وی جلوگیری شده، و ضمن پیگیری از طریق مراجع قضایی، افراد مذکور حق هیچگونه اعتراض و درخواست استرداد مبالغ واریزی (اعم از شهریه های دانشگاهی) و ضرر و زیان ناشی از آن را نخواهند داشت و عواقب ناشی از آن به عهده فرد خاطی خواهد بود.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی