پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه          08 تیر 1399 - 28 June 2020


رئیس دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به مشخص شدن مدل برگزاری امتحانات در این دانشگاه گفت: ثبت‌نام نودانشجویان به صورت مجازی انجام می شود. 

پرتال دانشگاهی به نقل از محمد تقی احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، در پاسخ به این سوال که آیا مدل برگزاری امتحان در این دانشگاه مشخص شده است؟ اظهار کرد: با توجه به تجربه چندین دانشگاهی که زودتر امتحانات خود را برنامه ریزی کردند، ما به این جمع بندی رسیدیم که امتحانات ترکیبی از شفاهی و کتبی باشد و عمدتا به صورت غیر حضوری و مجازی برگزار شود.

رئیس دانشگاه تربیت مدرس افزود: البته در حداقلی از موارد که اساتید ضروری می دانند، امتحان حتما باید به صورت حضوری برگزار شود، شرایط را برایشان فراهم خواهیم کرد اما ممکن است امتحانات این بخش از دانشجویان با تاخیر انجام شود.

وی با اشاره به اینکه در حال تهیه دستورالعمل آموزشی در خصوص جزییات برگزاری امتحان هستیم، گفت: در حال حاضر یک دوره آشنایی تخصصی و کسب مهارت در خصوص نحوه برگزاری امتحان بوسیله نرم افزار ویژه برای اساتید در حال برگزاری است تا شاهد کمترین مشکلات در برگزاری امتحان باشیم.

احمدی با اشاره به اینکه پذیرش ورودی های جدید دانشگاه با تایید وزارتخانه از آبان ماه صورت می گیرد، گفت: احتمال قوی ثبت‌نام این دانشجویان به صورت مجازی انجام می شود.

رئیس دانشگاه تربیت مدرس در ادامه تاکید کرد که در ترم تحصیلی آینده تعداد خیلی کمی از کلاس ها حضوری تشکیل خواهد شد.

وی اضافه کرد: دانشجویان جاری نیز ترم خود را با تایید نهایی وزارتخانه از ۱۵ شهریور ماه آغاز خواهند کرد که ممکن است به صورت گروه بندی، حضوری و غیرحضوری برگزار شود.

احمدی در ادامه گفت: از طرفی برای دانشجویانی که در ترم آخر پژوهشی هستند، تمهیداتی در نظر گرفته شده تا در صورت نیاز به آزمایش های تکمیلی و نیاز به خوابگاه،‌ خوابگاه در اختیار آن ها قرار گرفته شود.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین اخبار دانشگاه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی